čtvrtek 1.8.2024
Chomutov
Kladno
17:30
 úterý 6.8.2024
Kladno
Chomutov
 
 čtvrtek 8.8.2024
Kladno
Kolín
 
 úterý 13.8.2024
Kladno
Litoměřice
17:30
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
Obrázek
A tým

Tipsport hledá milionové fanoušky! Proti Mladé Boleslavi proběhne měření hlasitosti fandění

25. 11. 2023 od Tisková zpráva
Tipsport hledá ty nejlepší hokejové fanoušky. Projekt Decibely extraligy dorazí už zítra na Kladno zjistit, zda právě tady vládne ta nejbouřlivější atmosféra v extralize! Hlavní roli v hodnocení hraje hlasitost fandění, bodování ale zohledňuje i celkový dojem z tribun, včetně například fanouškovského chorea a jiné prezentace. Mezi tři nejlepší kluby Tipsport rozdělí celkem jeden milion korun na fanouškovské aktivity. Vítěz získá 500 tisíc korun, druhý v pořadí 300 tisíc korun a třetí nejlepší 200 tisíc korun. Projektem Decibely extraligy chce Tipsport podpořit atmosféru na českých stadionech.

V utkání proti Mladé Boleslavi zabojují Rytíři na ledě „o šest bodů“ a fanoušci v hledišti o vysokou částku na podporu jejich činnosti! Projekt Decibely Tipsport extraligy je šance ukázat, že právě na Kladně je nejlepší hokejová atmosféra a kladenští fanoušci si zaslouží podíl na milionové výhře. Hlavní roli hrají decibely, ale hodnotí se také celkový dojem. 

Co je předmětem hodnocení?

  • Decibely intenzivního fandění. Měří se hlasitost fandění po výzvě moderátora. Akce probíhá v komerční pauze během druhé třetiny utkání. 

  • Decibely v průběhu zápasu. Zjišťuje se průměrná výška decibelů. K jejímu výpočtu slouží měření v předem vybraných úsecích zápasu. Celkový čas je pro všechny kluby stejný.

  • Celkový dojem. Hodnotí se souhrnný dojem z atmosféry na stadionu, včetně prvků chorea nebo stylu fandění. Tipsport nepodporuje vulgarismy a nevhodné chování na tribunách.

O co se hraje?

Po vzájemné dohodě klubu se zástupci Fanklubu Poldi Kladno by získané finanční prostředky z případné výhry byly použity na vytvoření a zvelebení zázemí pro fanklub přímo na stadionu, dále na drobné stavební úpravy ve fanouškovských sektorech či na podporu výjezdů a fanouškovské tvorby.

 

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

A tým - zápasy
Jakub Liška / Úvodní foto: Roman Mareš, galerie: Josef Poláček | 26. 11. 2023

Rytíři podlehli Boleslavi po nájezdech, po šesti duelech zapisují alespoň bod

Preview
Martin Kolačkovský, Redakce / Foto: Jan Pavlíček | 25. 11. 2023

Tomáš Kaberle mezi legendami a bitva s tabulkovým sousedem. Kladno čeká další nabité odpoledne

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU