3. kolo,  pátek 23.9.2022
Kometa Brno
Kladno
1:3
4. kolo,  neděle 25.9.2022
Kladno
Mountfield HK
2:1
5. kolo,  úterý 27.9.2022
Litvínov
Kladno
1:2p
6. kolo,  čtvrtek 29.9.2022
Kladno
Třinec
1:2
7. kolo,  neděle 2.10.2022
Mladá Boleslav
Kladno
4:0
8. kolo,  pátek 7.10.2022
Kladno
Plzeň
18:00
9. kolo,  neděle 9.10.2022
Olomouc
Kladno
16:45
10. kolo,  pátek 14.10.2022
Kladno
Sparta
18:00
11. kolo,  neděle 16.10.2022
Vítkovice
Kladno
16:00
12. kolo,  úterý 18.10.2022
Kladno
Budějovice
18:00

Organizační schéma mládeže

GENERÁLNÍ PARTNER KLADENSKÉ MLÁDEŽE:

Kaufland

 

Junioři

Petr Procházka (hlavní trenér) Pavel Skrbek (asistent trenéra) Jiří Jirásek (vedoucí mužstva)

 

Dorost

Jiří Kopecký (hlavní trenér) Miloslav Hořava ml. (asistent trenéra) Martin Zuska (vedoucí mužstva)

 

HC 9

Tomáš Exner (hlavní trenér) Miloslav Hořava ml. (asistent trenéra) Vendula Hlavsová (vedoucí mužstva)

 

HC 8

Jindřich Lidický (hlavní trenér) Jiří Kalla (asistent trenéra) Kateřina Kováčová (vedoucí mužstva)

 

HC 7

Libor Procházka (hlavní trenér) Jaroslav Kalla (asistent trenéra) Martin Csabo (vedoucí mužstva)

 

HC 6

Jaroslav Kalla (hlavní trenér) Dominik Borkovec (asistent trenéra) Jaroslav Kučera (vedoucí mužstva)

 

HC 5

Pavel Husarik (hlavní trenér) Dominik Borkovec (asistent trenéra) Andrea Fimanová (vedoucí mužstva)

 

HC 4

Jiří Kuchler (hlavní trenér) Václav Formánek (asistent trenéra) Jiří Jirásek (asistent trenéra)

 

Jarmila Petrášková (vedoucí mužstva)

 

HC 3

Dominik Borkovec (hlavní trenér) Matyáš Rendla (asistent trenéra) Barbora Fechtnerová (vedoucí mužstva)

 

HC 2 a HC 1

Jiří Neiss (hlavní trenér) Lenka Verzich (vedoucí mužstva) Kateřina Kováčová (vedoucí mužstva)

 

Další personál u kladenské mládeže:

Koordinátor škola / hokej, mezinárodní vztahy, vzdělávání v klubu: David Ohnutek

Tel: +420 602 794 045, email: david.ohnutek@rytirikladno.cz / ohnutek16@gmail.com

Školička bruslení: Pavel Husarik, Jiří Neiss, Matyáš Rendla, Jiří Jirásek, Dominik Borkovec, Jaroslav Kalla

Sekretář: Václav Blažek

PR manažer: Lukáš Jůdl

Koordinátorka mládeže: Petra Kvasilová

Fyzioterapeut: Petr Routner

Videokouč a trenér brankářů: Radek Jirátko

Asistent mládeže: Martin Zuska

Lékařské zabezpečení: MUDr. Vladislav Barták, Ph.D.

Masér: Vladimír Malý

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU
 
×
Odehrané 18:00 | Dorost
Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň