Napište nám

Vážení příznivci kladenského hokeje, než nám napíšete svůj dotaz či vzkaz, přečtěte si níže nejčastější otázky a odpovědi.

Pokud svou odpověď ani tak nenaleznete, napište nám na info@rytirikladno.cz (pokud bude dotaz relevantní, brzy odpovíme).

Zašlete mi autogram Jaromíra Jágra?

Bohužel to kvůli obrovskému zájmu není možné. Děkujeme za pochopení.

Zašlete mi autogram hráče (trenéra) Rytířů?

Ano, ale pouze po předchozí emailové komunikaci. S ohledem na velký zájem klub každému zájemci může garantovat jen tři podepsané kartičky. V případě zájmu o podepsání dalších kusů nebo dalších předmětů (dresy, hokejky, puky) využijte, prosím, oficiální klubové autogramiády.

Chci se setkat s Jaromírem Jágrem, můžete mi setkání zprostředkovat?

Prosíme o pochopení, ale osobní setkání s Jaromírem Jágrem nejsou možná a klub je fanouškům nezporstředkovává. V případě seriózní obchodní nabídky se prosíme obraťte na marketingového manažera Martina Špačka (martin.spacek@rytirikladno.cz).

Můžete mi zaslat kontakt na Jaromíra Jágra nebo na jiného hráče Rytířů?

Bohužel soukromé kontakty na hráče bez rozdílu neposkytujeme, chráníme jejich soukromí. Děkujeme za pochopení!

Kde si mohu koupit suvenýry Rytířů?

Všechny oficiální produkty Rytířů Kladno jsou v prodeji na stránkách e-shopu www.fanshoprytiri.cz, v průběhu ligových utkání ve Fanshopu na ČEZ STADIONU v Kladně. Pokud si nevíte rady, jak objednat zboží z e-shopu, kontaktujte zákaznickou podporu na adrese info@atletico.cz.

Kde, kdy a jak si mohu koupit vstupenku na utkání Rytířů Kladno?

Všechny informace naleznete v sekci „Vstupenky a permice“.

Je možné navštívit trénink A-mužstva?

Tréninky Rytířů jsou na ČEZ stadionu volně přístupné veřejnosti, rádi Vás uvidíme! Termíny tréninků naleznete v sekci „Rozpis ledových ploch“, A - tým je v něm označen písmenem „A“.

Dostal jsem se do finančních problémů, můžete mi pomoci?

Velmi nás mrzí Vaše situace, bohužel žádostem o poskytnutí finanční podpory nebo půjčky nevyhovujeme!