pátek 24.7.2020
Landshut

Vstupenky a permice

Vstupenky na přípravné zápasy a Generali Česká Cup

• ŽÁDNÉ VSTUPENKY NEJSOU MOMENTÁLNĚ V PRODEJI.
  • O prodeji vstupenek na Generali Česká Cup vás budeme v nejbližších dnech informovat.
  • UPOZORNĚNÍ PRO VOZÍČKÁŘE: V případě, že na přátelské utkání bude chtít dorazit vozíčkář s doprovodem, kontaktuje nás, prosím, na emailové adrese info@rytirikladno.cz alespoň 24 hodin před utkáním. Kapacita je omezena na 6 míst, proto musíme vstup na stadion nejdříve potvrdit.

Vstupenky na zápasy Chance ligy 2020/21

• Děkujeme vám za podporu v sezoně 2019/20. O prodeji vstupenek a permanentek na sezonu 2020/21 vás budeme s předstihem informovat.

Vstupenky na Winter Classic 2020

Prodej vstupenek na mimořádný hokejový víkend ve Špindlerově Mlýně začne už za necelý týden – v pondělí 27. července v 10.00 hod prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz.

V hledišti budou připravena místa na stání a k mání budou denní vstupenky, tzn vstupenky na dvě utkání daného dne, které jsou nepřenosné.

Ceny denních vstupenek začínají na 990 Kč a zahrnují i možnost přijít se v daný den podívat na dopolední rozbruslení.

Organizátoři zároveň chystají balíčky VIP vstupenek, které bude možné zakoupit prostřednictvím mailu vip@winterclassic.cz.

CENY VSTUPENEK:

V prodeji budou k dispozici denní vstupenky, tzn. vstupenky a dvě utkání daného dne.

• Tribuny za brankami: 990 Kč, 1390 Kč
  • Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč

Vstup na utkání juniorských týmů ve čtvrtek 10. prosince bude zdarma.

Na jeden nákup bude možné zakoupit max. 10 vstupenek.

Mapa areálu:

INSTAGRAM FEED