Nábor dětí/školička bruslení

STAŇ SE RYTÍŘEM! Školička bruslení

Začít v Kladně s hokejem? Stačí mít chuť! Také v letošní sezoně pokračuje náborová akce „Staň se Rytířem!“ určená pro děti začínající s hokejem narozené v ročnících 2018 a mladší. Zkušení trenéři jsou připraveni pomoci všem zájemcům udělat první hokejové krůčky na stejném ledě, kde se naučily hokej takové hvězdy jako Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Jakub Voráček, Michael Frolík, Tomáš a František Kaberlovi, Pavel Patera a mnoho dalších.

Pro koho je školička bruslení?

Nábor je určen všem začínajícím hokejistům narozeným v ročnících 2018 a mladším.

Kdy a Kde?

Vždy v sobotu - 8:30 až 9:30 a v pondělí - 17:15 až 18:15 na první ploše ČEZ stadionu Kladno.

Sledujte aktuálně → Rozpis ledových ploch "Škola bruslení"

Potřebuji vybavení?

Potřebné vybavení po domluvě rádi zapůjčíme, prosíme kontaktujte nás předem: petra.kvasilova@rytirikladno.cz.

Na led potřebuje dítě mít helmu nejlépe s košíkem, brusle a rukavice.

Dále doporučujeme jakékoliv chrániče na holeně a kolena.

Co je potřeba udělat před prvním tréninkem?

Než dorazíte na školičku bruslení, je důležité vyplnit přihlášku (ZDE).

A pak už jen stačí odeslat platbu, která vám přijde do aplikace KIS.

Kontakt:

S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit e-mailem na adresu petra.kvasilova@rytirikladno.cz

Nenechte si ujít skvělou možnost naučit se hokej v klubu, který ve výchově talentů patří k těm vůbec nejúspěšnějším a jenž dal českému hokeji obrovské množství zářivých hvězd. Hokejové Kladno je pojem, buďte jeho součástí!

Články k náborům:

Pojď hrát hokej

Během hokejové sezony probíhají na kladenském ČEZ stadionu pod patronátem Českého hokeje dvě náborové akce s názvem Pojď hrát hokej, které po celé České republice pravidelně přilákají stovky nových hokejistů. Podívejte se na to, jak takové příjemné odpoledne plné her, zábavy a hokeje vypadá v našem podání!

Kontakt na koordinátory akce: Petra Kvasilová (+420 607 068 084), Jaroslav Rittig (+420 734 130 246)