čtvrtek 1.8.2024
Chomutov
Kladno
17:30
 úterý 6.8.2024
Kladno
Chomutov
 
 čtvrtek 8.8.2024
Kladno
Kolín
 
 úterý 13.8.2024
Kladno
Litoměřice
17:30
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
Obrázek
Mládež

Zájemci o hraní hokeje za Rytíře? Hledáme nové hokejové hvězdy, dejte nám o sobě vědět!

31. 3. 2021 od Lukáš Jůdl
Chcete, aby vaše dítě prožilo aktivní dětství a nesedělo jen doma u pestré škály elektronických lákadel? Zaevidujte ho ke kladenským Rytířům a hned, jak to situace dovolí, se sejdeme na ledě a užijeme spoustu srandy a zážitků. Kdo ví, třeba to jednou dotáhne do NHL jako celá řada Kladeňáků. A nebojte se, že by byl hokej finančně a časové náročný, postaráme se o vás!

Mládežnický sport se kvůli pandemii koronaviru v Česku prakticky úplně zastavil. Mladí hokejisté i nadále nemohou na led, ale s našimi trenéry se připravují na restart svých soutěží díky pravidelným online tréninkům. Je však nutné myslet i na budoucnost kladenského hokeje a tu můžete tvořit vy, respektive vaše děti.

Nenechte se odradit tím, že by byl hokej finančně a časově nezvládnutelný. To je pouze fáma. Začátečníci zaplatí za rok pouhých 200 Kč a výstroj si mohou půjčit od klubu. Díky velké podpoře Statutárního města Kladna a mnoha programům se dá hokej finančně zvládat i dál a ve srovnání s jinými sporty není v položce nákladů nijak rozdílný.

Díky skvělému zázemí, do kterého spadá školní družina "Klubík" na zimním stadionu či program sportovních tříd na 12. ZŠ Brjanská s upraveným rozvrhem uzpůsobeným hokeji včetně zajištěné autobusové dopravy, vám s budoucím hokejistou velice pomůžeme.

Máte zájem stát se také Rytířem? Zaevidujte se!

Jak postupovat v případě zájmu o hraní hokeje za Rytíře? Vyplňte krátký formulář a poté ho zašlete koordinátorce mládeže Rytířů Kladno Petře Kvasilové na mail petra.kvasilova@rytirikladno.cz. Formulář naleznete ZDE. Slouží pouze k evidenci nových zájemců, nejde o žádný závazný dokument, takže pokud by hokej vaše dítě nakonec nezaujal, nemusíte se bát žádných závazků vůči klubu.

A vězte, že začít může dítě s hokejem prakticky kdykoliv. Příkladem je třeba útočník A-týmu Nicolas Hlava, který brusle obul poprvé až v osmi letech. Nicméně platí, že čím dříve, tím lépe.

Budeme se na vás moc těšit!

Náborové video 2021:

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU