pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 pondělí 22.4.2024
Vsetín
Kladno
3:4
 čtvrtek 25.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
 sobota 27.4.2024
Vsetín
Kladno
Zrušeno
 pondělí 29.4.2024
Kladno
Vsetín
Zrušeno
Obrázek
Klub

Rytíři v neděli uvedou Tomáše Kaberleho do Síně slávy kladenského hokeje

21. 11. 2023 od Redakce
Po otci Františkovi Kaberlem starším a jeho synovi Františkovi vstoupí do Síně slávy kladenského hokeje i mladší z bratrské dvojice Tomáš. Hokejová rodina Kaberlových tak bude v exkluzivní společnosti legend tradičního klubu kompletní. Tomáše Kaberleho Rytíři do klubové síně slávy uvedou před utkáním s Mladou Boleslaví v neděli 26. listopadu.

 

Pětačtyřicetiletý Kaberle se do Kladna vrací na otočku z kanadského Toronta, kde po konci profesionální hráčské kariéry, již z větší části spojil s místními Maple Leafs, zapustil kořeny. Domů ho přivedlo rodinné setkání k oslavě padesátých narozenin jeho bratra Františka, které připadly na 8. listopadu.

U příležitosti rodinného shledání bude Tomáš Kaberle v neděli 26. listopadu na kladenském ČEZ stadionu před utkáním 22. kola Tipsport extraligy mezi Rytíři a Mladou Boleslaví uveden do Síně slávy kladenského hokeje.

Přivítají ho v ní otec, bratr, ale i další ze stávajících členů vybrané společnosti, včetně legendárního kanonýra Milana Nového a dalších jmen, které se zlatým písmem zapsali do dějin nejen kladenského, ale i českého hokeje.

Součástí tematicky pojatého utkání budou o přestávce mezi první a druhou třetinou také gratulace k 50. narozeninám Františka Kaberleho mladšího. K oběma bratrům bude vztažena i zápasová produkce přímo na stadionu. Její součástí bude mimo jiné vědomostní soutěž o věcné ceny.

Klub ve spolupráci s provozovatelem občerstvení – společností Stalleys – vydá limitovanou edici zálohovaných kelímků s podobiznou Tomáše Kaberleho a motivem klubové síně slávy, stejně tak budou ve fanshopu na stadionu k dostání fanouškovské puky z limitované edice.

Klubová síň slávy v Kaberlem získá 40. člena

Síň slávy kladenského hokeje vznikla v listopadu roku 2014 u příležitosti 90. výročí klubu. U příležitosti založení této instituce došlo k prvnímu velkému přijímání členů. Celkem 27 jmen z dlouhého seznamu úspěchy ověnčených hokejistů společnými silami vybrali zástupci klubu, fanklubu, redakce deníku Sport a sportovní novináři celoživotně spjatí s kladenským hokejem – bývalý šéfredaktor sportovní redakce České televize Otakar Černý, šéfredaktor sportovní redakce Českého rozhlasu Miroslav Bureš a šéfredaktor sportu středočeského Deníku Rudolf Muzika.

Síň slávy, v níž kromě znamenitých hokejistů najdete také funkcionáře či osoby s klubem jinak spjaté, není uzavřenou společností, naopak se od svého založení postupně rozrůstá. Naposledy v roce 2021, kdy do ní klub uvedl Zdeňka Nedvěda staršího, Jana Novotného, Vladimíra Svobodu a Otakara Černého – počet členů se tím na více než dva roky ustálil na číslovce 39. Mnozí už bohužel nejsou mezi námi. Z těch žijících už ale většina na neděli přislíbila účast a při ceremoniálu před utkáním mezi sebou na ledě přivítá člena s pořadovým číslem 40 – Tomáše Kaberleho. 

Utkání s Mladou Boleslaví je na programu v neděli 26. listopadu od 16 hodin. Úvodní ceremoniál odstartuje s několikaminutovým předstihem, proto počítejte s časovou rezervou. Detailní časový harmonogram klub upřesní v nadcházejících dnech na webových stránkách a sociálních sítích. 

 

Vstupné pro děti do 12 let za poloviční cenu

Vstupenky na speciální utkání je možno zakoupit v on-line předprodeji. Novinkou jsou výrazné slevy pro děti do 12 let, které jsou uplatnitelné pro všechny nabízené kategorie vstupenek. Nadále platí, že děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma, ovšem bez nároku na sedadlo.

Ceny vstupenek pro utkání 22. kola TELH Rytíři Kladno vs. BK Mladá Boleslav

Kategorie / Sektor Cena Zlevněné vstupné Dětské vstupné
I. kategorie 380 Kč 330 Kč 190 Kč
II. kategorie 280 Kč 240 Kč 140 Kč
III. kategorie 220 Kč 180 Kč 110 Kč
IV. kategorie (stání) 180 Kč 160 Kč 90 Kč
Sektor hosté 220 Kč 180 Kč 110 Kč

*Nárok na zvýhodněné vstupné (viz tabulka) mají studenti, senioři (nad 70 let) a držitelé průkazu ZTP. Každý divák, který zakoupí zlevněnou vstupenku, se musí u vchodu prokázat příslušným dokladem, jinak nebude na stadion se zlevněnou vstupenkou vpuštěn. Dětské vstupné platí pro děti do 12 let. Děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma bez nároku na místo k sezení.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

A tým - zápasy
Jakub Liška / Úvodní foto: Roman Mareš, galerie: Josef Poláček | 26. 11. 2023

Rytíři podlehli Boleslavi po nájezdech, po šesti duelech zapisují alespoň bod

Preview
Martin Kolačkovský, Redakce / Foto: Jan Pavlíček | 25. 11. 2023

Tomáš Kaberle mezi legendami a bitva s tabulkovým sousedem. Kladno čeká další nabité odpoledne

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU