A tým

Vrcholí aukce originálních dresů a dalších předmětů z benefičního utkání

11. 3. 2024 od Redakce / Ilustrační foto: Daniela Vodičková
V úterý 12. března ve 20 hodin končí dražba originálních dresů a dalších předmětů z benefičního utkání, které Rytíři 27. února v rámci 50. kola Tipsport extraligy sehráli proti Litvínovu. K originálním zápasovým dresům dražitelé obdrží certifikát pravosti a jako bonus hrané stulpny. Vydražit ale můžete i dresy patronů nadace nebo podepsané hokejky.

Aktuální výtěžek z dražby činí přes 300 tisíc korun. Po započtení stotisícového daru od klubové nadace Knights Foundation, více než sedmdesátitisícového výdělku z prodeje limitované edice fanouškovských předmětů a osmi tisíců korun, které jste na konto nadace zaslali oskenováním QR kódu promítaného na kostce přímo během utkání, se celková výše příspěvku pro nadaci Úsměv nejen pro Kryštofa pohybuje jen těsně pod hranicí půl milionu korun. Dokážeme tuto hranici překonat?

Záleží i na vás. V rámci dražby na portálu www.sportovniaukce.cz jsou stále ještě k mání originální zápasové dresy i jejich kopie nesoucí jména patronů nadace. Vydražit ale můžete i podepsanou hůl Jirky Ticháčka, Marekse Mitense či speciální hokejku s růžovým zbarvením, kterou do dražby vložil trenér Pavel Skrbek. Přihazovat můžete do zítřejších 20 hodin.