A tým

Sobotnímu utkání předchází materiální sbírka pro dětské domovy. Co můžete přinést?

8. 2. 2024 od Klub
Duel 29. kola Tipsport extraligy mezi Kladnem a Vítkovicemi se s věnováním pro dětské domovy měl původně odehrát v předvánočním čase s bohatým tematickým programem. Vynucené odložení plánovanou podobu utkání změnilo, ale děti o hokej nepřijdou a s prázdnou také neodejdou. Pomozte i vy a zapojte se do materiální sbírky předmětů, které děti skutečně potřebují. V sobotu 10. února je můžete donést na sběrné místo před stadionem.

Na sobotní utkání Rytíři pozvali děti z pěti dětských domovů v nejbližším okolí. V souboji s Vítkovicemi tak Kladnu budou fandit i výpravy z Ledců, Unhoště, Slaného, Nového Strašecí či místního Dětského centra Kladno a jeho pobočky na Stochově.

Zástupci každého z pěti domovů v sobotu obdrží šek od klubové nadace Knights Foundation. Původně plánovaná finanční sbírka se s ohledem na blížící se charitativní utkání na podporu nadačního fondu Úsměv nejen pro Kryštofa nekoná, ale materiální sbírka bude zachována. Někteří totiž již věci do sbírky donesli.

Pro všechny ostatní, kdo chtějí pomoci, bude před stadionem v sobotu 10. února od 15 hodin pod rytířským stanem zřízeno sběrné místo na jakékoli z níže uvedených předmětů.