pátek 24.7.2020
Landshut
Obrázek
A tým

Winter Classic ve Špindlu: Permanentkáři z 2019/20 a členové fanklubu mohou kupovat vstupenky!

21. 7. 2020 od Tisková zpráva
Rytíři se během letošní sezony 2020/21 spolupodílí na organizaci třídenní akce s názvem Winter Classic, během které odehrají s celkem Vrchlabí zápas pod otevřeným nebem, a to přímo pod sjezdovkou ve Špindlerově Mlýně. Termín je od 10. do 12. prosince 2020. Prodej vstupenek bude sice pro veřejnost zahájen až v pondělí 27. července v 10.00 hod prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz, kladenští permanentkáři a členové fanklubu však mají možnost předkupního práva.

Permanentkářům a členům fanklubu byl v úterý 21. července po 18. hodině rozeslán email s informacemi, jak postupovat při přednostním prodeji vstupenek na Winter Classic 2020.

"Zatímco permanentkářům jsme email rozeslali z klubové emailové adresy, členům fanklubu rozešle informace Jarda Zelenka, se kterým jsme se takto domluvili," uvedl Lukáš Jůdl, mluvčí klubu.

Informace k prodeji vstupenek pro veřejnost:

Prodej vstupenek na mimořádný hokejový víkend ve Špindlerově Mlýně začne už za necelý týden – v pondělí 27. července v 10.00 hod prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz.

V hledišti budou připravena místa na stání a k mání budou denní vstupenky, tzn vstupenky na dvě utkání daného dne, které jsou nepřenosné.

Ceny denních vstupenek začínají na 990 Kč a zahrnují i možnost přijít se v daný den podívat na dopolední rozbruslení.

Organizátoři zároveň chystají balíčky VIP vstupenek, které bude možné zakoupit prostřednictvím mailu vip@winterclassic.cz.

Ceny vstupenek:

V prodeji budou k dispozici denní vstupenky, tzn. vstupenky a dvě utkání daného dne.

• Tribuny za brankami: 990 Kč, 1390 Kč
  • Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč

Vstup na utkání juniorských týmů ve čtvrtek 10. prosince bude zdarma.

Na jeden nákup bude možné zakoupit max. 10 vstupenek.

Co dělat v případě, že jste držitelem permanentní vstupenky ze sezony 2019/20, ale email s informacemi vám nepřišel?

"Některé emailové adresy nám poslaly automatickou odpověď s tím, že zpráva nemohla být z různých důvodů doručena. Někomu může email zapadnout do spamu a tak dále. Proto chceme požádat všechny držitele permanentních vstupenek ze sezony 2019/20, kterým email do úterní půlnoci nedorazí, aby nás kontaktovali na telefonním čísle 601 591 742 (manažer marketingu Jiří Kalla), případně mailem na adrese info@rytirikladno.cz," dodává Jůdl.

Mapa areálu:

Program Winter Classic: