1. kolo,  sobota 12.9.2020
Kladno
Kolín
7:1
6. kolo,  středa 16.9.2020
Kladno
Slavia
2:4
3. kolo,  sobota 19.9.2020
Vsetín
Kladno
4:3p
4. kolo,  středa 23.9.2020
Kladno
Havířov
5:1
5. kolo,  sobota 26.9.2020
Litoměřice
Kladno
3:2p
2. kolo,  středa 16.9.2020
Kladno
Přerov
Odloženo
7. kolo,  středa 30.9.2020
Poruba
Kladno
18:00
8. kolo,  sobota 3.10.2020
Kladno
Jihlava
16:00
9. kolo,  středa 7.10.2020
Třebíč
Kladno
17:30
10. kolo,  sobota 10.10.2020
Frýdek-Místek
Kladno
16:00
Obrázek
A tým

Vstupenky na přátelák s Ústím, představení nových dresů, permanentky a přísná pravidla na stadionu

17. 7. 2020 od Tisková zpráva
Na ČEZ stadionu už je zase led a Rytíře čeká v pátek 24. července po více než tříměsíční pauze opět zápas. Ten začíná v 17:30 a soupeřem v rámci tohoto přáteláku bude HC Slovan Ústí nad Labem. Fanoušci se mohou vedle samotného utkání těšit i na program první přestávky, který vyplní představení dresů pro sezonu 2020/21. Vzhledem k omezením během pandemie koronaviru prosíme všechny příznivce, aby si pečlivě pročetli pravidla, která na stadionu musí dodržovat. Přinášíme také informace k prodeji vstupenek a permic.

Pravidla pro návštěvníky stadionu kvůli pandemii koronaviru

Klub Rytíři Kladno žádá všechny fanoušky, kteří dorazí během přípravných zápasů na ČEZ stadion, aby dodržovali pravidla, na kterých se dohodl Český svaz ledního hokeje s hlavním hygienikem ČR Doc. Rastislavem Maďarem.

  • Na ČEZ stadionu budou vytvořeny pouze 4 sektory (A, B, C, D), které budou od sebe oddělené
  • Sektory nebudou označeny tak, jako je tomu na oficiálním plánku stadionu, proto se návštěvník musí řídit novými označeními sektorů
  • Každý ze čtyř nově vytvořených sektorů má své toalety a místa na občerstvení
  • Návštěvníci se nesmí pohybovat mezi jednotlivými sektory, mohou tak využívat jen prostor sektoru, do kterého si zakoupili vstupenku
  • Každý sektor bude mít svůj vyznačený vchod a východ
  • Diváci musí striktně dodržovat sezení na sedadlech, která si zakoupí
  • Sedadla budou upravena tak, jak je to vymezeno v nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR – to znamená, že k sezení bude k dispozici jen každá druhá řada a mezi diváky bude vždy jedno volné sedadlo (i v případě, že na zápas dorazí např. čtyřčlenná rodina – ani tak není možné sedět vedle sebe), sektor stání bude uzavřen
  • Roušky nejsou povinné, ale jejich užití doporučujeme

Klub Rytíři Kladno se řídí pravidly Ministerstva zdravotnictví, která si můžete pročíst ZDE.

Na dodržování pravidel bude dohlížet bezpečnostní služba, která všechny neukázněné návštěvníky může ze stadionu vykázat. „Věříme, že všichni chápou, jaká je situace. Rádi bychom naším fanouškům umožnili větší komfort a více míst na stadionu, ale bohužel to není možné. Pokud bychom nerespektovali nastavená pravidla, vystavujeme se riziku postihu velmi vysokou finanční pokutou a dalším nepříjemnostem. Předem tak děkujeme za ukázněnost a trpělivost během přípravných zápasů. Na ligový ročník už mají být tato omezení značně rozvolněna,“ říká tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

UPOZORNĚNÍ PRO VOZÍČKÁŘE: V případě, že na přátelské utkání bude chtít dorazit vozíčkář s doprovodem, kontaktuje nás, prosím, na emailové adrese info@rytirikladno.cz alespoň 24 hodin před utkáním. Kapacita je omezena na 6 míst, proto musíme vstup na stadion nejdříve potvrdit.

Vstupenky na přátelské utkání (pátek 24. července od 17:30) v prodeji od pondělí 20.7.:

Vstupenky na přátelské utkání s Ústím nad Labem budou v prodeji od pondělí 20. července (fanoušky budeme o spuštění prodeje informovat na webu a sociálních sítích). Vzhledem k omezené kapacitě na stadionu budou mít výhodu držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2019/20. „Permanentkáři budou mít možnost vložit ID své karty z loňské sezony do prodejního systému, což nebude možné pro ty, kteří permanentku nevlastnili. Takto to bude do úterý 21.7. do 20:00. Poté si bude moci koupit vstupenku kdokoliv, a to až do pátku 24. července do 15:30. V tu dobu se klasicky zastavuje online prodej a začíná prodej vstupenek na pokladnách. Nicméně za předpokladu, že v tu dobu nebudou všechny vstupenky prodané,“ vysvětluje Jůdl.

Od pondělí 20. července do čtvrtka 23. července bude možné vždy v čase od 8:00 do 15:30 zakoupit vstupenku na páteční utkání v kanceláři sekretariátu. V pondělí a v úterý, tak jako v online prodeji, mohou vstupenky zakoupit pouze držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2019/20, od středy pak i všichni ostatní.

Tento systém prodeje by měl být stejný i na další přátelské zápasy včetně Generali Česká Cupu. Pokud by tomu bylo jinak, upozorníme na to na webu a sociálních sítích.

Permanentky na sezonu 2020/21:

Stále není jasné, jaká omezení čekají hokejové kluby od ligové sezony 2020/21. I proto Rytíři stále čekají na spuštění prodeje permanentních vstupenek. „Nechceme se dostat do podobné situace jako některé ostatní kluby, které prodej permanentek spustily a teď ho musí pozastavit. V tuto chvíli totiž také nemůžeme zájemcům o permanentky zaručit konkrétní místa sedadel, jelikož musíme dodržet pravidla Ministerstva zdravotnictví. Každopádně věříme, že do začátku sezony bude o pravidlech na stadionech jasno a že spustíme prodej permanentních vstupenek s dostatečným předstihem tak, abychom zajistili pro permanentkáře co největší komfort,“ říká manažer marketingu Jiří Kalla.

Představení nových dresů pro sezonu 2020/21:

Rytíře sice čeká tradiční předsezonní autogramiáda celého týmu (proběhne v neděli 6. září od 14:15 na náměstí Starosty Pavla, a to v rámci Festivalu Kladno žije v ulicích 2020), ale kladenský tým musí nastoupit v nových dresech pro sezonu 2020/21 už v úterý 4. srpna v Plzni. „Chtěli jsme dresy představit na nějaké akci s fanoušky. Nejsou však Dny města Kladna a začíná Generali Česká Cup, kde už musíme hrát v nové ligové sadě. Proto bylo jedinou vhodnou příležitostí první přátelské utkání na domácím ledě. Nové dresy naším příznivcům poprvé ukážeme v přestávce po první třetině na ledové ploše,“ informuje Jůdl. Kdo se nedostane na stadion, uvidí obě nové sady na webu a sociálních sítích klubu.