čtvrtek 18.4.2024
 neděle 21.4.2024
A tým

Vstupenky do Rakovníka a Mělníka v prodeji. Věrnostní program permanentkářů prodloužen!

18. 8. 2022 od Lukáš Jůdl
Rytíři míří za svými fanoušky do dalších měst v okolí. Kladno bude hostit 25. srpna v Rakovníku Karlovy Vary a o pět dnů později vyzve v Mělníku Slavii. Vstupenky na obě utkání jsou v prodeji!

Rakovnický zimák disponuje jen místy ke stání. Místa proto nejsou daná a je na každém divákovi, které si vybere.

Mělník je naopak celý k sezení a divákům nebudou přidělena pevná místa - bude volné sezení.

Věrnostní program pro permanentkáře, který měl končit ve čtvrtek 18. srpna ve 14:30, byl prodloužen až do neděle 21. srpna do 0:00. To znamená, že věrní permanentkáři mají prodlouženou možnost obsadit sedadla, na kterých v minulosti sedávali. Klub se rozhodl učinit tento vstřícný krok s ohledem na žádosti fanoušků.

Vstupenky v prodeji zde:

Rytíři Kladno vs. HC Energie Karlovy Vary, 25.8.2022 od 18:00, Zimní stadion Rakovník, vstupenky ZDE.

Rytíři Kladno vs. HC Slavia Praha, 30.8.2022 od 17:30, Zimní stadion Mělník, vstupenky ZDE

Aktuální informace:

• Diváci se nemusí prokazovat žádným certifikátem o prodělání nemoci COVID 19 či certifikátem o očkování.
  • Rytíři po dobu přátelských utkání musí kvůli probíhající rekonstrukci hrát své přípravné zápasy na stadionech v okolí. Celý rozpis je ZDE.
  • Vstupenky je možné zakoupit i na místě - pokladny se otevírají vždy hodinu před utkáním.
  • Vozíčkáři musí svou návštěvu na utkání předem nahlásit na email martin.spacek@rytirikladno.cz.