pátek 24.7.2020
Landshut
Obrázek
A tým

Užijte si Winter Classic přímo ve Špindlu: Odstartoval prodej vstupenek!

27. 7. 2020 od Tisková zpráva
Bude to velký! Prosincové Winter Classic, na kterém si Rytíři zahrají proti Vrchlabí, vzbudilo po tiskové konferenci velký zájem hokejových nadšenců. Ti si mohou od pondělí 27. července zakoupit vstupenky online!

Vstupenky na čtvrtek 10. prosince

ZDARMA - Ano, pokud si uděláte prodloužený víkend už od čtvrtka, můžete v dějišti Winter Classic zavítat na zápasy juniorů, a to zcela zdarma. Od 12:00 je na programu zápas Vrchlabí a Kladna, o čtyři hodiny později se proti sobě postaví Mountfield HK a pražská Sparta.

Vstupenky na pátek 11. prosince (zápas Rytířů)

Pro kladenské fanoušky den D. K obědu si totiž budou moci vychutnat souboj Vrchlabí s partou Jaromíra Jágra (úvodní buly je ve 12:00). Tím ale páteční hokejová show nekončí. Od 16:00 se představí české legendy v přátelském derby proti těm slovenským. Obsazení obou mužstev navíc bude velmi zvučné.

Celodenní vstupenka od 990 Kč:

Vstupenky na sobotu 12. prosince

Vyvrcholení Winter Classic proběhne v sobotu 12. prosince. Program zahájí ve 12:00 para hokejisté Česka a Slovenska. V 16:00 proti sobě nastoupí extraligové celky Mountfieldu HK a Sparty Praha.

Celodenní vstupenka od 990 Kč:

Bude to velký:

INSTAGRAM FEED