čtvrtek 5.8.2021
Kladno
Jihlava
17:30
 úterý 10.8.2021
Jihlava
Kladno
18:00
 čtvrtek 12.8.2021
Litvínov
Kladno
17:30
 úterý 17.8.2021
Kladno
Karlovy Vary
17:30
 čtvrtek 19.8.2021
Budějovice
Kladno
17:30
Obrázek
Preview

Už není kam couvnout! Rytíři musí dvakrát zvítězit, o srovnání série se porvou v úterý v Jihlavě

26. 4. 2021 od Filip Ardon / Foto: Roman Mareš
Rytíři ve finále na domácím ledě nevyhráli ani potřetí a opět se dostali do těžké situace. V sérii ztrácí 2:3 na zápasy a pokud chtějí do extraligy, musí dvakrát vyhrát! O srovnání série se Kladeňáci poperou v úterý od 17:30 v Jihlavě.

Hokejisté se musí i ve finálové sérii obejít bez podpory fanoušků na stadionech. O to víc si cení aspoň přízně, kterou cítí ze sociálních sítí a ze zájmu o autokino! Právě v něm jsou promítány všechny zápasy Kladna a jedná se tak o jedinečnou příležitost, jak si v této době užít utkání Rytířů společně. Vysílat se bude rovněž šesté finále! Vstupenky jsou již prodeji, všechny informace včetně pravidel si můžete přečíst v samostatném článku.


Rytíři už musí jen vítězit

Zatímco Kladno je v nezáviděníhodné pozici, Jihlava je jediné vítězství od vysněného postupu do nejvyšší soutěže. Rozhodlo o tom páté finále v Kladně. Rytíři v něm šli jako první do vedení, když se v přesilovce se štěstím prosadil Adam Kubík. Dukla ale rychle odpověděla rovněž z početní výhody, když se trefil exkladenský Matěj Pekr. Vše už pak pomalu směřovalo do prodloužení, jenže necelých sedm minut před sirénou šikovně tečoval v ponechané výhodě Tomáš Jiránek. Kladeňáci tak na domácím ledě padli 1:2 a jsou jednu porážku od hořkého konce sezony.

Rytíři se ale dál řídí svým heslem #Věříme, neskládají zbraně a jdou se poprat o postup do extraligy. „Věřím, že to tam urveme a tady si to rozdáme v sedmém zápase,“ hlásil po pátém finále Marek Račuk. „Musíme to hodit za hlavu a nesmíme se tím svazovat. Čeká nás další zápas, který musíme vyhrát. Bylo by super, kdybychom ho vyhráli a měli šanci rozhodnout to doma,“ doplnil Antonín Melka.


6. zápas finále play off Chance ligy HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno se odehraje v jihlavské CZ LOKO Aréně v úterý 27. dubna od 17:30. Utkání můžete sledovat živě na ČT Sport.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Ohlasy
Filip Ardon / Foto: Roman Mareš | 27. 4. 2021

Rozhodne, kdo to chce víc, uvědomuje si před sedmým finále Adam Kubík

A tým - zápasy
Filip Ardon / Foto: Roman Mareš | 27. 4. 2021

Rytíři vyhráli v Jihlavě i potřetí! Finále rozhodne sedmý zápas

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU