SPUSTIT VIDEO
Rozhovor

Úvod byl dobrý, pak se chyby nabalily jako sněhová koule, mrzelo Kehara po prohře s Dynamem

18. 1. 2023 od Redakce
V první třetině drželi Rytíři s lídrem tabulky krok, dokonce se zásluhou kapitána v poslední minutě dostali do vedení. Od začátku druhé části ale tahali za kratší provaz, Pardubice dvěma rychlými trefami a jednou pojistkou překlopily zápas na svou stranu a nakročily k tříbodovému zisku, který si v závěrečné dvacetiminutovce pohlídaly. „Ve druhé třetině se nám to nakupilo. Nevyhodili jsme, neprostřídali jsme, soupeř vystřídal, získal flow. Nabalilo se to jako sněhová koule, dostalo nás to pod deku a z toho se pak těžko zvedá,“ smutnil po zápase Martin Kehar. Do dalšího zápasu velí odrazit se od výkonu z první třetiny. „Pak můžeme porazit Vary i kohokoliv jiného,“ říká.