A tým

Nabitý únor: Dvojboj s Vítkovicemi za zvýhodněnou cenu i utkání s benefičním přesahem

5. 2. 2024 od Klub
Počínaje sobotou 10. února čeká Rytíře ve vrcholící sezóně pořádně nabitý program. Hned sedm ze zbývajících osmi únorových duelů odehrají na ČEZ stadionu. Náročný dvojboj s Vítkovicemi zpříjemní sleva na vstupném na pondělní odvetu, zápas s Litvínovem bude mít charitativní přesah. Vstupenky na všechna únorová střetnutí jsou v prodeji!

Reprezentační přestávka, která začíná dnešním dnem, Rytířům skončí předčasně. V nabitém programu totiž po vzájemné dohodě s Vítkovicemi našli prostor pro dohrávky dvou dříve odložených duelů. V sobotu 10. února od 16 hodin je proto na programu dohrávka utkání 29. kola, které bylo původně na programu 22. prosince, v pondělí se dohraje třikrát odložený duel 16. kola.

Dvakrát udolat Vítky! S lístkem na sobotu přijďte v pondělí za polovic

A právě dvojboj s Vítkovicemi ještě může zamíchat kartami a vrátit Rytíře do hry o 13. místo po základní části. Na sobotní duel už byly vstupenky prodány v prosinci – ty zůstávají v platnosti. Jejich držitelé, ale i ti, kdo na sobotní utkání vstupenky teprve zakoupí, mají nárok na padesátiprocentní slevu při nákupu lístků na pondělní odvetu. Při nákupu vstupenky na pondělí stačí v prodejní aplikaci zadat ID sobotní vstupenky. Ovšem pozor, padesátiprocentní slevu lze uplatnit pouze ze základní ceny, nikoli tedy z již zlevněných vstupenek pro děti, studenty, seniory a držitele průkazu ZTP. Slevu je možné uplatnit nejen v online předprodeji, ale také při nákupu lístků na pokladnách v den utkání.

Sobotní utkání navštíví děti z pěti dětských domovů

Duel 29. kola, který byl původně plánován na 22. prosince, Rytíři věnovali dětským domovům. Nastalá situace bohužel znemožnila utkání uskutečnit v původně zamýšlené podobě, nicméně děti o hokej nepřijdou. Na Kladno přijedou skupinky z Unhoště, Ledců, Nového Strašecí, Slaného či Stochova. Zástupci každého z pěti dětských domovů obdrží od nadace Knights Foundation šek na deset tisíc korun. Původně plánovaná finanční sbírka se s ohledem na jinou charitativní akci (viz níže) ruší, nicméně materiální zůstává zachována. Mimo jiné proto, že mnozí iniciativní jednotlivci už na stadion donesli například papírenské potřeby a další předměty.

Před ČEZ stadionem proto v sobotu 10. února bude od 15 hodin pod rytířským stanem zřízeno sběrné místo na jakékoli z níže uvedených předmětů.

Naopak plyšáky či oblečení, prosíme, nechte doma. Děkujeme, že s námi pomáháte!

Proti Litvínovu v růžové. Rytíři podpoří nadační fond Úsměv nejen pro Kryštofa

Je už dobrým zvykem, že Rytíři v sezóně uspořádají alespoň jedno utkání ve speciální sadě dresů, které následně putují do dražby, jejíž výtěžek je věnován na dobročinné účely. V letošní sezóně klub spojil síly s nadací Úsměv nejen pro Kryštofa, která pomáhá všem, do jejichž života zasáhlo onkologické onemocnění.

V úterý 27. února v zápase proti Litvínovu se proto zamračený Rytíř rozesměje a modrobílé Kladno na jeden den přijme za své barvy nadace, kterou podpoří. Unikátní sada dresů pak půjde do dražby na portálu www.sportovniaukce.cz. Design dresů a další doplňující informace postupně odhalíme v nadcházejících dnech.

Utkání s benefičním přesahem bude nejen sportovní podívanou, ale i společenskou událostí. Ve spolupráci s generálním partnerem – společností Kaufland – klub připravuje bohatý doprovodný program, včetně hudebních vystoupení přímo během utkání.

V klubovém fanshopu bude k zakoupení speciální kolekce fanouškovských předmětů – puků, šál či miniaturních dresů. Přímo na tribunách a ochozech stadionu pak bude možné zakoupit za volitelnou částku speciální náramek. Výtěžek z prodeje veškerých předmětů, jakož i z aukce hraných dresů, pak získá nadační fond, jehož existenci odstartoval silný příběh mladého muže Kryštofa. Seznámit se s ním můžete v níže přiloženém videu.

Nadace Úsměv nejen pro Kryštofa, kterou manželé Abelovi založili po synově odchodu, je tady pro ty, kterým rakovina vzala úsměv. Jejím posláním je pomáhat, sdílet zkušenosti, zjednodušovat přístup k pomoci. Pozvání na utkání Kladna proti Litvínovu přijali její podporovatelé herec Jakub Kohák, modelka a zpěvačka Andrea Kalousová, zpěvačka Kateřina Marie Tichá, influencer Mikoláš Trkal alias Big Daddy, Kristýna Charvátová a Linda Svátková alias hudební duo KristaLin, ale i někteří klienti nadace, kterým výtěžek z utkání přímo pomůže.

Vstupenky na všechna únorová utkání jsou v prodeji

Pro obě utkání s Vítkovicemi (sobota 10. února a pondělí 12. února) platí shodný ceník dle níže uvedené tabulky. Na pondělí 12. února je ovšem možné uplatnit plošnou padesátiprocentní slevu po zadání ID vstupenky ze sobotního utkání 29. kola. Slevu na pondělní utkání lze uplatnit pouze ze základní ceny, nikoli z již zlevněných cen pro děti, studenty, seniory a držitele průkazu ZTP. Nadále platí padesátiprocentní slevy na vstupném do všech kategorií pro děti do 12 let i cenové úlevy pro studenty, osoby starší 70 let a držitele průkazu ZTP.

Ceny vstupenek pro dohrávky 16. a 29. kola (10. a 12. února)

Kategorie / Sektor Cena Zlevněné vstupné Dětské vstupné
I. kategorie 360 Kč 300 Kč 180 Kč
II. kategorie 240 Kč 200 Kč 120 Kč
III. kategorie 200 Kč 160 Kč 100 Kč
IV. kategorie (stání) 160 Kč 130 Kč 80 Kč
Sektor hosté 200 Kč 160 Kč 100 Kč

*Nárok na zvýhodněné vstupné (viz tabulka) mají studenti, senioři (nad 70 let) a držitelé průkazu ZTP. Každý divák, který zakoupí zlevněnou vstupenku, se musí u vchodu prokázat příslušným dokladem, jinak nebude na stadion se zlevněnou vstupenkou vpuštěn. Dětské vstupné platí pro děti do 12 let. Děti do 6 let mají možnost vstupu na stadion zdarma bez nároku na místo k sezení.

Pro všechna ostatní utkání do konce základní části Tipsport extraligy, včetně benefičního zápasu (27. února) pak platí následující ceník:

Kategorie / Sektor Cena Zlevněné vstupné Dětské vstupné
I. kategorie 300 Kč 240 Kč 150 Kč