středa 17.4.2024
A tým

Hokejový svátek ve Špindlerově Mlýně pod novým jménem: D+D REAL Winter Classic

9. 9. 2020 od Tisková zpráva / Foto: Vlastimil Vacek
Hokejová akce sezony Winter Classic, která se uskuteční ve Špindlerově Mlýně od 10. do 12. prosince, získala titulárního partnera. Organizátoři třídenní sportovně-kulturní události pod širým nebem uzavřeli spolupráci s dlouhodobým podporovatelem hokeje v České republice Petrem Dědkem. Akce nově ponese název podle jeho společnosti D+D REAL Winter Classic. Vstupenky na mimořádný hokejový svátek jsou v prodeji prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz.

Spojení Winter Classic ve Špindlerově Mlýně s Petrem Dědkem se nabízí. Významný český podnikatel pochází z nedalekého Vrchlabí a hokej v České republice různými způsoby podporuje už několik let. „Hledali jsme partnera, který bude mít vztah jak k hokeji, tak k regionu, kde se Winter Classic uskuteční. A myslím, že nikoho vhodnějšího už jsme najít ani nemohli. Vždyť Petr Dědek se ve Vrchlabí narodil, tamní hokej už léta podporuje a od jara je majitelem hokejového týmu Dynamo Pardubice,“ řekla Andrea Bársony, spolumajitelka pořádající agentury Eniva.

Petr Dědek začal HC Dynamo Pardubice podporovat na začátku letošního roku, když se jeden z historicky nejúspěšnějších českých týmů pohyboval na hraně sestupu do 1. ligy. I díky jeho sponzorským darům se nakonec Východočechům podařilo udržet extraligovou příslušnost.

Letos v červnu se Dědek stal majoritním vlastníkem hokejových Pardubic a s klubem má ty nejvyšší ambice. Hodně si slibuje i od Winter Classic, které se také rozhodl výrazně podpořit. „Český hokej má bohatou historii a širokou fanouškovskou základnu. Jsem rád, že akce, jako jsou zápasy pod otevřeným nebem v našem nejznámějším lyžařském areálu, vznikají. Je to skvělá příležitost pro celý region, ke kterému mám silnou osobní vazbu, i pro náš národní sport, kterým hokej bezpochyby je,“ uvedl Petr Dědek, majitel developerské a investiční společnosti D+D Real.

Ve sportovním prostředí má několik aktivit - v minulosti kromě vrchlabského a pardubického hokeje podporoval i BK Mladá Boleslav a Mountfield HK. D+D REAL sponzoruje v České republice i další sportovní či kulturní projekty a aktivity. Je mimo jiné i titulárním partnerem profesionálního golfového turnaje D+D REAL Czech Masters ze série European Tour, který se každoročně koná v Albatross Golf Resortu u Prahy.

„Pro akci, jakou je Winter Classic, je silný titulární partner zcela zásadní. Petr Dědek dlouhodobě podporuje český sport a zejména hokej. Takovýchto lidí si osobně moc vážím a zvlášť v této složité době jsou nesmírně potřeba. Chtěl bych mu tímto moc poděkovat, že s námi jde odvážně do tohoto unikátního projektu, a podpoří Winter Classic ve Špindlerově Mlýně,“ říká Jaromír Jágr, majitel hokejového klubu Rytíři Kladno, spoluorganizátora akce.

Vstupenky na hokejový svátek stále v prodeji

V rámci D+D REAL Winter Classic budou k vidění duely juniorských týmů, zápas Chance ligy mezi HC Stadion Vrchlabí a Rytíři Kladno, v utkání Tipsport extraligy vyzve Mountfield HK tým HC Sparta Praha, v plánu je souboj českých a slovenských hokejových legend a síly navzájem změří i reprezentační výběry Česka a Slovenska v para hokeji.

Po měsíci zmizelo v prodeji už přes 60 % aktuálně dostupné kapacity vstupenek. „Zájem o vstupenky nás opravdu překvapil, je skutečně hodně velký a nejlevnější vstupenky v hodnotě 990 Kč už jsou všechny vyprodány,“ říká Andrea Bársony. „Pokud fanoušci váhají s nákupem, chtěla bych jim jenom připomenout, že čím dříve si vstupenky pořídí, tím výhodnější bude jejich cena. Tudíž bych neotálela. Program bude opravdu atraktivní, vždyť kromě dvou zápasů daného dne můžou v rámci vstupenky diváci navštívit jak dopolední rozbruslení, tak večerní doprovodný program a koncert.“

Všechny další informace včetně odkazů na prodej vstupenek naleznou fanoušci na oficiálním webu www.winterclassic.cz.

Winter Classic 2020, Špindlerův Mlýn

Čtvrtek 10. prosince

zápasy juniorů

Pátek 11. prosince

Chance liga

HC Stadion Vrchlabí vs. Rytíři Kladno

Legendy

Česko vs. Slovensko

Sobota 12. prosince

Para hokej

Česko vs. Slovensko

Tipsport ELH

Mountfield HK vs. HC Sparta Praha

Vstupenky

Ceny vstupenek:

• Tribuny za brankami: 1390 Kč (990 Kč už není k dispozici)
  • Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč

Vstup na utkání juniorských týmů ve čtvrtek 10. prosince bude zdarma. Na jeden nákup je možné zakoupit max. 10 vstupenek.

V prodeji jsou k dispozici denní vstupenky, tzn. vstupenky na dvě utkání daného dne.

Web: www.winterclassic.cz

Facebook: https://www.facebook.com/winterclassiccz/