1. kolo,  sobota 12.9.2020
Kladno
Kolín
7:1
6. kolo,  středa 16.9.2020
Kladno
Slavia
2:4
3. kolo,  sobota 19.9.2020
Vsetín
Kladno
4:3p
4. kolo,  středa 23.9.2020
Kladno
Havířov
5:1
5. kolo,  sobota 26.9.2020
Litoměřice
Kladno
3:2p
2. kolo,  středa 16.9.2020
Kladno
Přerov
Odloženo
7. kolo,  středa 30.9.2020
Poruba
Kladno
18:00
8. kolo,  sobota 3.10.2020
Kladno
Jihlava
16:00
9. kolo,  středa 7.10.2020
Třebíč
Kladno
17:30
10. kolo,  sobota 10.10.2020
Frýdek-Místek
Kladno
16:00
Obrázek
A tým

Hokejový svátek ve Špindlerově Mlýně pod novým jménem: D+D REAL Winter Classic

9. 9. 2020 od Tisková zpráva / Foto: Vlastimil Vacek
Hokejová akce sezony Winter Classic, která se uskuteční ve Špindlerově Mlýně od 10. do 12. prosince, získala titulárního partnera. Organizátoři třídenní sportovně-kulturní události pod širým nebem uzavřeli spolupráci s dlouhodobým podporovatelem hokeje v České republice Petrem Dědkem. Akce nově ponese název podle jeho společnosti D+D REAL Winter Classic. Vstupenky na mimořádný hokejový svátek jsou v prodeji prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz.

Spojení Winter Classic ve Špindlerově Mlýně s Petrem Dědkem se nabízí. Významný český podnikatel pochází z nedalekého Vrchlabí a hokej v České republice různými způsoby podporuje už několik let. „Hledali jsme partnera, který bude mít vztah jak k hokeji, tak k regionu, kde se Winter Classic uskuteční. A myslím, že nikoho vhodnějšího už jsme najít ani nemohli. Vždyť Petr Dědek se ve Vrchlabí narodil, tamní hokej už léta podporuje a od jara je majitelem hokejového týmu Dynamo Pardubice,“ řekla Andrea Bársony, spolumajitelka pořádající agentury Eniva.

Petr Dědek začal HC Dynamo Pardubice podporovat na začátku letošního roku, když se jeden z historicky nejúspěšnějších českých týmů pohyboval na hraně sestupu do 1. ligy. I díky jeho sponzorským darům se nakonec Východočechům podařilo udržet extraligovou příslušnost.

Letos v červnu se Dědek stal majoritním vlastníkem hokejových Pardubic a s klubem má ty nejvyšší ambice. Hodně si slibuje i od Winter Classic, které se také rozhodl výrazně podpořit. „Český hokej má bohatou historii a širokou fanouškovskou základnu. Jsem rád, že akce, jako jsou zápasy pod otevřeným nebem v našem nejznámějším lyžařském areálu, vznikají. Je to skvělá příležitost pro celý region, ke kterému mám silnou osobní vazbu, i pro náš národní sport, kterým hokej bezpochyby je,“ uvedl Petr Dědek, majitel developerské a investiční společnosti D+D Real.

Ve sportovním prostředí má několik aktivit - v minulosti kromě vrchlabského a pardubického hokeje podporoval i BK Mladá Boleslav a Mountfield HK. D+D REAL sponzoruje v České republice i další sportovní či kulturní projekty a aktivity. Je mimo jiné i titulárním partnerem profesionálního golfového turnaje D+D REAL Czech Masters ze série European Tour, který se každoročně koná v Albatross Golf Resortu u Prahy.

„Pro akci, jakou je Winter Classic, je silný titulární partner zcela zásadní. Petr Dědek dlouhodobě podporuje český sport a zejména hokej. Takovýchto lidí si osobně moc vážím a zvlášť v této složité době jsou nesmírně potřeba. Chtěl bych mu tímto moc poděkovat, že s námi jde odvážně do tohoto unikátního projektu, a podpoří Winter Classic ve Špindlerově Mlýně,“ říká Jaromír Jágr, majitel hokejového klubu Rytíři Kladno, spoluorganizátora akce.

Vstupenky na hokejový svátek stále v prodeji

V rámci D+D REAL Winter Classic budou k vidění duely juniorských týmů, zápas Chance ligy mezi HC Stadion Vrchlabí a Rytíři Kladno, v utkání Tipsport extraligy vyzve Mountfield HK tým HC Sparta Praha, v plánu je souboj českých a slovenských hokejových legend a síly navzájem změří i reprezentační výběry Česka a Slovenska v para hokeji.

Po měsíci zmizelo v prodeji už přes 60 % aktuálně dostupné kapacity vstupenek. „Zájem o vstupenky nás opravdu překvapil, je skutečně hodně velký a nejlevnější vstupenky v hodnotě 990 Kč už jsou všechny vyprodány,“ říká Andrea Bársony. „Pokud fanoušci váhají s nákupem, chtěla bych jim jenom připomenout, že čím dříve si vstupenky pořídí, tím výhodnější bude jejich cena. Tudíž bych neotálela. Program bude opravdu atraktivní, vždyť kromě dvou zápasů daného dne můžou v rámci vstupenky diváci navštívit jak dopolední rozbruslení, tak večerní doprovodný program a koncert.“

Všechny další informace včetně odkazů na prodej vstupenek naleznou fanoušci na oficiálním webu www.winterclassic.cz.

Winter Classic 2020, Špindlerův Mlýn

Program

Čtvrtek 10. prosince

zápasy juniorů

Pátek 11. prosince

12:00

Chance liga

HC Stadion Vrchlabí vs. Rytíři Kladno

16:00

Legendy

Česko vs. Slovensko

Sobota 12. prosince

12:00

Para hokej

Česko vs. Slovensko

16:00

Tipsport ELH

Mountfield HK vs. HC Sparta Praha

Vstupenky

Ceny vstupenek:

  • Tribuny za brankami: 1390 Kč (990 Kč už není k dispozici)
  • Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč

Vstup na utkání juniorských týmů ve čtvrtek 10. prosince bude zdarma. Na jeden nákup je možné zakoupit max. 10 vstupenek.

V prodeji jsou k dispozici denní vstupenky, tzn. vstupenky na dvě utkání daného dne.

Informace

Web: www.winterclassic.cz

Facebook: https://www.facebook.com/winterclassiccz/

Instagram: https://www.instagram.com/winter_classic_cz/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCenjNxUNH_0-BYzb2ECV_eQ