úterý 6.8.2024
Chomutov
Kladno
 
 čtvrtek 15.8.2024
Litoměřice
Kladno
17:30
 úterý 20.8.2024
Kladno
McGill
 
 čtvrtek 22.8.2024
Kladno
Kassel
 
 úterý 27.8.2024
Plzeň
Kladno
 
Obrázek
Klub

Halloweenská akce: Děti s maskami dostanou na utkání s Pardubicemi občerstvení zdarma

27. 10. 2023 od Redakce
Už v neděli 29. října vyzvou Rytíři podruhé v sezóně na domácím ledě pardubické Dynamo. U příležitosti blížícího se Halloweenu připravil klub ve spolupráci s provozovatelem občerstvení Stalleys akci pro děti do 12 let. Každé, které přijde s maskou či v kostýmu, dostane před stadionem poukázku, kterou může u bufetu proměnit v občerstvení zdarma.

Už hodinu před startem utkání bude před ČEZ stadionem připravený halloweenský stánek, jehož obsluha dětem s maskami a kostýmy vydá poukázky na občerstvení zdarma od společnosti Stalleys. A kdo přijde bez masky, nemusí zoufat! Ve stánku si totiž od 15 hodin bude moci strašidelnou masku nechat namalovat na obličej. A co by to bylo za Halloween bez dýní? Ve stánku jich bude několik. Vyřezávat z bezpečnostních důvodů nebudeme, ale připraveny budou lihové fixy, kterými můžete dýně vyzdobit, případně na ně napsat vzkaz hráčům do šatny.

Akce platí pro děti do 12 let

Jako vždy platí, že děti do 6 let mají možnost využít vstup na stadion zdarma, ovšem bez nároku na vlastní místo k sezení. Halloweenská akce s občerstvením zdarma se ale vztahuje na děti až do 12 let věku.

V průběhu utkání se můžete těšit na tematicky pojatý doprovodný program. Chybět nebude Halloween Cam na kostce či vyhlášení nejlepší masky. Její nositel či nositelka vyhraje rytířský balíček s věcnými cenami a překvapením.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

A tým - zápasy
Jakub Liška / Úvodní foto: Roman Mareš, galerie: Josef Poláček | 29. 10. 2023

Rytířům skončila bodová série. Zápas s Pardubicemi rozhodla třetí třetina

Preview
Martin Kolačkovský, Redakce / Foto: Roman Mareš | 28. 10. 2023

Další souboj s těžkou váhou je tady! Na Kladno zavítají podruhé v sezóně silné Pardubice

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU