3. kolo,  pátek 23.9.2022
SPUSTIT VIDEO
Obrázek
A tým

Tipsport fanzona v Berouně: Pohár pro mistra extraligy, fanshop i playstation pro fanoušky

10. 8. 2022 od Klub
Partnerem čtvrtečního utkání v Berouně je společnost Tipsport, která má ve městě, kde se odehraje přátelské klání se Spartou, sídlo. Jeden z hlavních klubových partnerů si připravil fanzonu, ve které se můžete bavit před začátkem druhého přípravného zápasu Kladna.

Zápas se Spartou začíná v Berouně v 17:00. Ještě před tím můžete navštívit Tipsport fanzonu před zimním stadionem. Ta se otevře už v 15:00 (program bude ukončen po druhé přestávce).

A na co se můžete ve fanzoně těšit?

• Na fotokoutek, kde bude originální pohár pro vítěze extraligy (Masarykův pohár),
  • na stánek s Playstationem 4, kde si to můžete rozdat v nájezdech,
  • na fanshop Rytířů Kladno,
  • na skákací hrad Rytířů pro děti,
  • na stánky s občerstvením.

Členové legendární blue-line se jako soupeři poprvé potkají u Berounky

Hned ve čtvrtek se Kladno představí v Berouně, kde hostí pražskou Spartu. Zimák na břehu Berounky je Rytířům po dobu rekonstrukce obou kladenských ledových ploch tréninkovým útočištěm. Utkání si na něm zahrají téměř přesně po roce − loni tu před necelou tisícovkou diváků přetlačili Karlovy Vary 3:2 po prodloužení.

Duel se Spartou napíše zvláštní příběh. Po Miloslavu Hořavovi starším převzal v Holešovicích trenérské žezlo Pavel Patera, olympijský vítěz z Nagana, dlouholetý kapitán Kladna a člen legendární blue-line. V minulém týdnu vyšlo najevo, že na střídačku Rytířů se postaví jeden z jeho hokejových „sourozenců“ Otakar Vejvoda mladší. Zápasy se Spartou byly pro Kladeňáky vždy prestižní záležitostí, letos ale vzájemná setkání budou mít ještě o trochu větší grády.

Také ve sparťanské šatně se na jaře mnohé změnilo. Tým vstoupí do sezony s dost možná nejlepší brankářskou dvojicí v soutěži. Po letech strávených v KHL se přes Švýcarsko do Čech vrátil Jakub Kovář, z farmy Arizony Coyotes do Prahy zamířil Josef Kořenář. Obranu opustili Tomáš Dvořák, Tomáš Pavelka a Maxim Matuškin. Příchod hlásí Jakub Krejčík a Michael Krutil. Z útočníků odešli Filip Chlapík, Jakub Strnad, Zdeněk Doležal, Tomáš Šmerha či Genadij Stoljarov, novými akvizicemi jsou Gustaf Thorell a Ostap Safin.

Přátelské utkání Rytíři Kladno − HC Sparta Praha se na zimním stadionu v Berouně odehraje ve čtvrtek 11. srpna od 17:00. Pokud se nechystáte podpořit Rytíře přímo v hledišti, můžete sledovat přenos na klubovém YouTube kanálu - ZDE.

INSTAGRAM FEED

#kladynko SLEDOVAT NA INSTAGRAMU