Zrušeno

Staň se členem klubové redakce

21. 11. 2022 od Klub
Chtěli byste se jednou stát sportovním novinářem, reportérem či kameramanem? Baví vás sociální sítě, videa či práce s grafikou? Pokud ano, připojte se ke klubové redakci kladenských Rytířů. Nejde o to mít zkušenosti, ale chuť a nějaký ten volný čas. Ozvěte se nám!

Studujete žurnalistiku? Nebo se na studium chystáte?

Pak se nám ozvěte, hledáme tři z vás, kteří využijí možnosti neplacené stáže v našem klubu.

Stáž pro vás můžete začít ihned a potrvá do konce letošní sezony 2022/23. A co dál? Pokud budeme vzájemně spokojeni, můžeme se od sezony 2023/24 domluvit na (placené) externí spolupráci.

Pokud jste z Kladna a okolí, hledáte praxi a chcete se opravdu něco naučit, je to ideální první krok k tomu, abyste se později dostali do některé sportovní redakce nebo třeba PR agentury.

Co bude tvou náplní práce?

• Po boku našich redaktorů/reportérů budeš dělat rozhovory s našimi hráči a trenéry.
  • Budeš připravovat články na klubový web.
  • Budeš tvořit obsah na sociální sítě.
  • Naučíš se vytvářet a upravovat grafiky, videa a fotky.
  • Můžeš se dostat i ke komentování zápasů, moderování nebo ke tvoření eventů.

Co od tebe očekáváme?

• Je ti 18 a více let.
  • Výhodou je studium žurnalistiky, PR nebo marketingu.
  • Máš čas na většinu domácích zápasů Kladna.
  • Chceš se učit nové věci.

Co ti za to nabídneme?

• Roční stáž v extraligovém klubu, jehož majitelem je Jaromír Jágr.
  • Od září 2023 možnost placené brigády v klubové redakci.
  • Praxi ke studiu žurnalistiky, PR či marketingu.
  • Nebudeš muset platit za kurzy, vše tě naučíme v rámci stáže - navíc si vybereš, co všechno se budeš chtít naučit.
  • Dáme ti volné vstupenky na hokej a slevy na klubový merch.

Nástup je možný ihned a v případě zájmu nám napiš na lukas.judl@rytirikladno.cz (v mailu zmiň, co už máš případně za sebou nebo co studuješ), těšíme se na tebe!