Klub

Stále existuje možnost vidět český tým. Vstupenky na jednotlivá utkání MS IIHF v ledním hokeji 2024 jsou v prodeji

16. 1. 2024 od Tisková zpráva
Pořadatelé Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě 16. ledna spustili prodej vstupenek na jednotlivé zápasy. Pro české fanoušky stále existuje možnost vidět v akci domácí tým.

První tři měsíce ukázaly enormní zájem a hlad fanoušků po světovém šampionátu. Za toto období organizátoři prodali téměř 400 tisíc vstupenek, což je téměř 65 % z celkové prodejní kapacity. Od úterý 16. ledna jsou v prodeji vstupenky na jednotlivé zápasy.

Vysoká pravděpodobnost „českého“ čtvrtfinále

Pro fanoušky nadále existuje vysoká šance, jak vidět české hráče na vlastní oči. Z herního plánu šampionátu je jasné, že v případě postupu ze skupinové fáze si domácí reprezentace zahraje v Praze „večerní“ čtvrtfinále 23. května od 20:20 (QF3). V historii mistrovství světa se ještě nestalo, že by český národní tým zůstal před branami play-off. Pokud chtějí fanoušci zafandit domácím hokejistům, měli by si pořídit vstupenky na „pražské“ čtvrtfinále co nejdříve.

Single vstupenky na čtvrtfinálové zápasy je možné pořídit od 2 390 korun v síti Ticketmaster. Pokud by se opakovalo úspěšné čtvrtfinále jako v roce 2015, kdy Češi včele s Jaromírem Jágrem zlomili Finy, nastoupí domácí tým v Praze ke svému semifinálovému duelu v sobotu 25. května ve 14:20 (SF1).

Nejlevnější vstupenka po roztržení denních balíčků začíná na ceně 490 korun. Family Game tickets, které pořadatelé jako jediné uvolnili v první fázi samostatně, zůstávají v prodeji už od 190 korun.

MS IIHF v ledním hokeji se do Prahy a Ostravy vrátí po devíti letech. Pokud si fanoušci ještě nezakoupili vstupenku, nyní je ideální čas. Nemusí řešit, zda se jim zamlouvá druhý zápas v denním balíčku, ale mohou si zvolit nejvíce preferované utkání a užít si jedinečnou atmosféru vrcholné hokejové akce. Vstupenky na všechna utkání základní části zakoupí fanoušci v síti Ticketportal.

Vstupenky na základní část a VIP vstupenky v Ostrava Aréně jsou v prodeji v síti Ticketportal. Play-off a VIP vstupenky v Praze lze pořídit v síti Ticketmaster. Všechny vstupenky je možné zakoupit pouze u oficiálních ticket operátorů. Veškeré informace jsou uvedeny na oficiálním webu akce 2024.iihfworlds.com/vstupenky.