Mládež

Na jeden den hokejovým prvňáčkem. Zažijte benefity hokejové třídy na 12. základní škole

12. 1. 2024 od Klub
Máte doma malého hokejistu a chystáte se k zápisu do první třídy? Přijďte se podívat, jaké benefity můžete vy a vaše dítě získat, když ho zapíšete do hokejové třídy na 12. základní škole Brjanská. Na pátek 9. února jsme si pro vás připravili ukázku toho, jak třídy fungují.

Školní třídy na 12. základní škole mají tradici sahající hluboko do historie a stále mají co nabídnout. Jejich hlavním benefitem pro začínající hokejisty jsou dva tréninky na ledě za týden navíc, rodiče pak ocení komfort, který dětem nabízí svozové autobusy ze stadionu do školy a zpátky nebo klubík přímo na zimáku, který funguje jako hokejová družina. Přínosů hokejových tříd je ale ještě daleko více. Přijďte se sami přesvědčit v pátek 9. února na ukázkové dopoledne.

Program startuje v 7:40 srazem na zimním stadionu. Děti čeká od 8:15 hodinový trénink, po němž je autobus odveze na Základní školu Brjanská, kde navštíví výuku třídy 1. H. Zatímco se děti od půl jedenácté budou bavit pohybovými hrami v tělocvičně, rodiče budou mít možnost položit dotazy zástupcům klubu i školy, kterou si také budou moci prohlédnout. Po půl dvanácté program končí rozchodem před školou.

Pro více informací se obracejte na Petru Kvasilovou, u níž se také zájemci musí předem přihlásit na emailové adrese petra.kvasilova@rytirikladno.cz.