Přeskočit na hlavní obsah

A tým - zápasy 22. 10. 2021

Stejný výsledek jako v prvním kole, Rytíři na Vítkovice znovu těsně nestačili

16. kolo | Pátek 22. 10. 2021 | 17:30

2:1

(2:0, 0:1, 0:0)

HC VÍTKOVICE RIDERA

2:1

(2:0, 0:1, 0:0)

Rytíři Kladno

Třetiny

2:0, 0:1, 0:0

Střely

29:26

Diváci

5695

Vyloučení

7:5

Využití

1:0

V oslabení

0:0

Rytíři vstoupili do druhé čtvrtiny základní části stejně jako do celé sezony a s Vítkovicemi prohráli znovu 1:2. Kladno ztrácelo po první třetině o dva góly, v půlce utkání ale snížilo rozdíl zásluhou Tomáše Pituleho. Ve zbytku zápasu už se ale Kladeňáci i kvůli špatným přesilovkám neprosadili a z Ostravy odjeli bez jediného bodu.

Komentář k utkání

Ohlasy

Jméno Trenéra

HC VÍTKOVICE RIDERA

Miloš Holaň: Vstup do zápasu jsme měli parádní, takhle bychom si představovali, abychom hráli zápasy doma. Byli jsme hodně aktivní, hodně na puku. Šancí jsme měli i více, ale byli jsme rádi za stav 2:0. Samozřejmě to byl těžký zápas až do konce. Velice dobrý výkon podal brankář Stezka, pomohli jsme si i gólem z přesilovky, což je velké plus, a obrovské plus je, že jsme ubránili možná jednu z nejlepších přesilovkových formací v extralize a nedostali jsme z toho gól. Takže velká spokojenost, děkuji hráčům za důležité tři body.

Jméno Trenéra

Rytíři Kladno

David Čermák: O výsledku utkání rozhodla první třetina, ve které jsme podali velmi špatný výkon. Vůbec jsme nebruslili, nestíhali jsme, Vítkovice nám hrály do těla a my jsme se s tím nedokázali srovnat a prohráli jsme třetinu 2:0. Hokej se hraje 60 minut a my dneska hráli jen 40. To rozhodlo o výsledku.

Generální partner

Strategický partner

Hlavní partneři

Významní partneři

Oficiální partneři

Partneři klubu

Partneři klubu

Partneři klubu

Partneři klubu

Partneři klubu

Partneři klubu

Partneři mládeže