Třetiny
0:2, 0:1, 0:0
Střely
23:23
Diváci
3389
Vyloučení
4:3
Využití
0:1
V oslabení
0:0
Kladno nedokázalo navázat na vítězství proti Liberci a doma podlehlo Brnu 0:3. Rytíři inkasovali po vyrovnaném začátku a poté až do konce tahali za kratší konec. Ke vstřelené brance a zlepšenému výsledku nepomohli ani uzdravení Kristaps Sotnieks a Jakub Klepiš, kteří naskočili po absenci. Ztráta Rytířů na předposlední místo narostla na pět bodů.
Komentář k utkání
Ohlasy
Rytíři Kladno
Otakar Vejvoda: Když se Brno dostalo do dvoubrankového vedení, tak zápas kontrolovalo, hrálo disciplinovaně a s pukem zodpovědně. My se nedostali do brankového sektoru a když už jsme vystřelili, tak se to zblokovalo. Neříkám, že se kluci nesnažili, ale prostě jsme se nedostali tam, odkud se dávají góly.
HC KOMETA BRNO
Jaroslav Modrý: Výborný týmový výkon podpořený výborným gólmanem. Každý aspekt zápasu jsme hráli zodpovědně a obětavě a byli jsme za to odměnění.
Fotogalerie