A tým

Zápas se Spartou pro dobrou věc a v O2 aréně. Rivalita stranou: přijď a pomáhej Ukrajině!

4. 3. 2022 od Tisková zpráva
Zaplňme společně O2 arenu a pomozme lidem zasaženým válkou na Ukrajině. Sparta se domluvila s Kladnem o přeložení posledního zápasu základní části do největší areny v České republice s jediným cílem: výtěžek z tohoto duelu poputuje na pomoc rodinám a dětem z Ukrajiny utíkajících před válkou do České republiky.

Duel dvou tradičních rivalů odstartuje v úterý 8. března již v 17:00 předzápasovým ceremoniálem. Během utkání bude spousta dalších možností pomoci lidem z válečné oblasti. Chystáme i možnost nákupu virtuálních vstupenek. Hlavním zdrojem pomoci však bude prodej vstupenek na tento zápas. Ten odstartuje v pátek 4.3. v 18:00.

„Jsem rád, že jsme se dohodli, že zápas bude konat v O2 aréně. Je to moderní aréna, kam může přijít opravdu velký počet diváků. Když jsme se pro tuto akci rozhodli, chtěli jsme, aby to bylo v aréně s velkou kapacitou, aby ta pomoc byla co nejrozsáhlejší,“ vysvětluje hrající majitel Jaromír Jágr. „Moc si přeji, aby se zápas konal v bohaté divácké kulise se skvělou atmosférou, a aby šlo o kvalitní hokejový zápas, který bude všechny diváky bavit. Podstata je, abychom si společně zápas užili, vybrali co největší částku a pomohli potřebným,“ dodává legenda českého hokeje.

„Společná pomoc je motorem obou klubů. Několik akcí na podporu Ukrajiny jsme již podnikli a hodláme. dál pomáhat,“ má jasno generální manažerka Sparty Barbora Snopková Haberová. „Rivalita půjde v tomto utkání stranou. Chceme do naší domácí areny přivést co nejvíce fanoušků, kteří budou chtít stejně jako my pomáhat,“ dodává.

Kladenští permanentkáři se do O2 areny dostanou na základě své permanentky bezplatně vchodem číslo 34. Pro permanentkáře Rytířů jsou vyhrazeny sektory 117 a 118.

Vstupenky v prodeji ZDE.