18:00
Mládež

Sedmička dala 24 gólů, ostatním mládežníkům se uplynulý týden příliš nevydařil

31. 10. 2022 od Klub / Foto: Daniela Vodičková
Uplynulý týden nebyl z pohledu kladenské mládeže příliš vydařený. Jediné vítězství za tři body zapsali sedmáci, kteří odjeli z Kralup nad Vltavou s vysokou výhrou 24:1. Dorost pak porazil Chomutov 4:3 po nájezdech, ale s Litvínovem padl 2:6.

JUNIOŘI, Rytíři vs. Technika Brno 2:4

V pátečním utkání na domácím ledě Rytíři navázali na výkony z předešlého týdne a po prvních dvaceti minutách odcházeli do kabiny z druhé ledové plochy (na hlavní hale hrál A-tým) za stavu 2:1. Po brankách Hanouska a Typolta už junioři bohužel nedokázali skórovat a utkání ve třetí třetině rozhodl tým z moravské metropole, který si odvezl z Kladna všechny tři body.

V neděli měli junioři volno. Následující utkání odehrají ve čtvrtek na ledě Českých Budějovic.

Branky: 17. Hanousek (Spilka), 18. Typolt (Vosyka, Novák)

Sestava: O. Gabriška (O. Hykel) — M. Čarda, L. Sýkora, M. Šátek, A. Hvězda, D. Šeba, V. Marcinek, A. Nácovský — R. Spilka, L. Kulich, T. Vosyka, V. Hurta, M. Hanousek, O. Kouba, T. Typolt, L. Novák, J. Kut, J. Halfar

Dorost, Litvínov vs. Rytíři 6:2, Rytíři vs. Chomutov 4:3 sn.

Ve čtvrtek Rytíři nestačili na Litvínov, který rozhodnul o výsledku během prvních dvou třetin, kdy dokázal vsítit 6 branek. Obě branky dorostenců obstaral Daníček, a to bohužel na body nestačilo.

Na domácím ledě během sobotního poledne se Rytíři 40 minut trápili. Nepříznivý stav 3:0 nasvědčoval 4 porážce v řadě. Utkání se ale rozhodovalo v závěrečné třetině a v nastaveném čase. Ve třetí části třemi góly dotáhli dorostenci Chomutov (2x Daníček, Šátek). A tak musel rozhodovali o plusovém bodě nájezdy. Který obstarali domácí šikulové Blažek a Kupčo.

Litvínov vs. Rytíři 6:2

Branky: 6. Daníček (Šátek, Vančura), 53. Daníček

Sestava: Jordan (35. Šefčík) – Svoboda, Trojna, Krása, Šátek, Dörfl, Pražák – Beran, Petřík, Daníček, Kupčo, Blažek, Pytlík, Přibyl, Hlaváček, Sém, Šíma, Vančura

Rytíři vs. Chomutov 4:3 sn.

Branky: 44. Daníček (Šátek, Hlaváček), 48. Šátek (Kupčo, Šíma), 58. Daníček, rozh. náj. Blažek

Sestava: Šefčík (Jordan) – Svoboda, Trojna, Krása, Šátek, Dörfl, Pražák – Beran, Petřík, Daníček, Kupčo, Blažek, Pytlík, Přibyl, Hlaváček, Šíma, Vančura, Valuš

9. TŘÍDA, Karlovy Vary vs. Rytíři 7:2, Rytíři vs. Hradec Králové 4:5 sn.

Deváťáci v pátek jasně nestačili na Karlovy Vary. Během prvních dvou třetin obdrželi 6 branek, na které nestačili čestné zásahy Nováka a Špacíra. Konečný výsledek 7:2.

V sobotu doma s Pardubicemi se hrál rychlý a tvrdý hokej, ve kterém to vypadalo, že body budou brát Pardubice, i přesto že Rytíři nebyli horším týmem. Po brankách hrdiny Rambouska z 59. a 60. minuty museli rozhodnout nájezdy a deváťáci získali zasloužený bod. Ve kterých byli šťastnější hosté.

Karlovy Vary vs. Rytíři 7:2

Branky: 24. Novák, 48. Špacír

Sestava: A. Voráček (D. Šrámek) — A. Honisch, K. Müller, D. Mahovský, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

Rytíři vs. Hradec Králové 4:5 sn.

Branky: 6. Klempíř (Borkovec, Tureček), 18. Hlavsa (Tureček, Polášek), 59. Rambousek (Hlavsa), 60. Rambousek (Borkovec)

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — A. Honisch, K. Müller, D. Mahovský, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

8. TŘÍDA, Plzeň vs. Rytíři 7:3, Rytíři vs. Slavia 6:8

Osmáci nestačili na Plzeň. I přes tři vstřelené branky se jejich utkání podobalo dorostu a deváťákům. 6 branek během prvních dvou třetin rozhodnulo o výsledku utkání.

V neděli se doma podobně jakou u deváťáků hrál svižný hokej. Rytíři po 40. minutách dokázali být Slavii vyrovnaným soupeřem a do kabin se šlo za stavu 6:6. Gólový festival rozhodla ve třetí části pražská Slavie, která dvěma góly strhnula výsledek na svoji stranu.

Plzeň vs. Rytíři 7:3

Branky: 20. Irlbek (Šubin), 25. Šubin (Kováč), 26. Petera (TS)

Sestava: M. Damašek (P. Zralý) — M. Havelka, D. Křesťan, J. Matějka, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, M. Irlbek, R. Křesťan, J. Kováč

Rytíři vs. Slavia 6:8

Branky: 9. Irlbek (Melančin), 19. Irlbek (Koudelka), 26. Kováč, 28. Kováč (Šubin, Koudelka), 33. Šubin (Melančin, Irlbek), 37. Kučera (Kováč)

Sestava: P. Zralý (M. Damašek) — M. Havelka, D. Křesťan, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek — J. Šubin, P. Koudelka, M. Melančin, S. Haruda, M. Irlbek, R. Křesťan, J. Kováč

7. TŘÍDA, Kralupy nad Vltavou vs. Kladno 1:24,

Sedmáci si s chutí zastříleli na ledě Kralup. Po vlažnější první třetině začali gólové hody. Celkový počet se zastavil na 24.

Branky: 1. Klempíř (Procházka), 12. Polák (Kos), 22. Kozák, 23. Polák (Petrs), 24. Procházka (Klempíř), 26. Pollák (Kos), 28. Procházka (Klempíř), 28. Klempíř (Krásný), 28. Klempíř (Krásný), 29. Pollák (Polák), 30. Jirátko (Lunga), 30. Polák (Krásný), 35. Jirátko (Csabo), 36. Jirátko (Juklíček), 47. Klempíř (Vycpálek), 50. Vycpálek (Pollák), 50. Krásný, 52. Kos (Polák), 55. Petrs, 57. Klempíř (Polák), 58. Jirátko (Lunga), 59. Vycpálek (Klempíř), 60. Kozák (Procházka), 60. Kos (Chaloupka)

Sestava: M. Pospíšil — A. Petrs, F. Polák, D. Kos, T. Procházka — R. Jirátko, J. Brabec, D. Pollák, V. Juklíček, D. Lunga, J. Chaloupka, J. Klempíř, A. Krásný, M. Kozák, F. Csabo, V. Vycpálek

6. TŘÍDA, Hvězda Praha vs. Rytíři 7:6

Šesťáci na Hvězdě odehráli vyrovnané utkání se smutným koncem, kdy vyrovnávací branka na 7:7 padla chvilku po poslední siréně. I proto konečný výsledek byl nakonec pro domácí.

Branky: 9. Bejček (Halamka), 23. Halamka (Bejček), 25. Bernhard (TS), 32. Klement (TS), 34. Klement, 43. Bejček

Sestava: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — P. Beránek — A. Zajíček, K. Zajíček, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, M. Herink, M. Teinitzer, K. Hurin, T. Bejček, Š. Klement