SPUSTIT VIDEO

Rytíři se chystají na čtvrté finále: dobrovolné rozbruslení i plnění mediálních povinností

22. 4. 2021 od Filip Ardon
Kladno uspělo na ledě Jihlavy a po výsledku 5:2 zapsalo první výhru v sérii! Dopoledne před čtvrtým duelem Rytíři absolvovali na ledě soupeře dobrovolné rozbruslení a v uvolněné atmosféře si splnili mediální povinnosti. Nyní už je mužstvo plně soustředěné na další důležitý duel!

Na hráčích byla znát úleva. Po nevydařených domácích zápasech zabrali a po zlepšeném výkonu snížili ztrátu v sérii na 1:2 na zápasy. Tým se po utkání přesunul na hotel, kde po večeři následoval potřebný odpočinek. Ráno po snídani už ale hráči opět zamířil do CZ LOKO Arény na dobrovolné rozbruslení a plnění mediálních povinností.

Nicolas Hlava například vyzpovídal na kameru svého spoluhráče Ondřeje Machalu na téma nápojů Dr. Witt a Stěpan Zacharčuk pozval všechny fanoušky do autokina u Sletiště. Už ve vážnějším duchu pak odpovídal na otázky reportéra Jakub Suchánek. „Oba týmy budou chtít mít dobrý vstup do zápasu, takže určitě můžeme očekávat zvýšenou fyzickou aktivitu od Jihlavy,“ uvedl zkušený obránce.

„Nálada po zápase byla výborná, ale teď je nový den a zápas zase začíná za stavu 0:0. Určitě jsme rádi, že se nám to podařilo prolomit. Budeme rádi, když to, co jsme předváděli včera, přeneseme do dnešního zápasu,“ doplnil Suchánek, který si se spoluhráči dal na ledě bago a poté zamířil na oběd. „Samozřejmě jsme vyhráli,“ smál se po dobrovolném tréninku.

Rytíře k výbornému výkonu nakopla i velká podpora fanoušků. Ti se s nimi přišli rozloučit k autobusu před odjezdem a na vlastní oči je přesvědčili o své neutuchající přízni. Ze společnosti Kaufland pak Rytířům přišlo povzbuzující video. „Hrozně si toho vážíme, je to obrovská podpora. Budeme bojovat v každém zápase a věříme, že fanoušky nezklameme,“ hlásí Suchánek.

Kladeňáci už jsou nyní plně koncentrováni na čtvrté finále, ve kterém budou chtít srovnat stav série! Důležitý zápas startuje opět v 17:30 a sledovat ho můžete živě na HokejkaTV.