A tým

Rytíři pojedou za svými fanoušky i do Rakovníka, v srpnu tam budou hostit Vary!

21. 7. 2022 od Lukáš Jůdl / Foto: HC Rakovník
Rytíři potěší své fanoušky z Rakovníka. Na tamním stadionu se totiž představí 25. srpna od 18:00, kdy budou hostit v rámci přátelského utkání Karlovy Vary. "V posledních týdnech jsme dostali mnoho žádostí od fanoušků z Rakovníka, kteří se nás ptali na to, jestli budeme hrát také někdy právě tam. Byli jsme hned pro a hledali nejvhodnější termín, který tímto potvrzujeme," zní z kladenského klubu.

Kladno s ohledem na rekonstrukci svého stadionu začne přátelské zápasy na okolních ledech. Stejně jako vloni budou Rytíři pořádat utkání v Příbrami a Berounu, nyní mohou potvrdit i Rakovník. Právě v těchto městech má klub své fanoušky, kteří byli hlavními iniciátory přesunu utkání na rakovnický led.

Kompletní rozpis přátelských zápasů i s aktualizovanými časy naleznete ZDE. Jediná změna by mohla nastat u přípravného klání se Slavií 1. září. V zájmu Rytířů je konat toto utkání už na první ploše zrekonstruovaného ČEZ stadionu, ale vše bude záležet na vývoji stavebních prací. Pokud by stav stadionu ještě neumožňoval organizaci zápasu, mohlo by se hrát na stadionu v Mělníce.