1:4
A tým

Junioři urvali bod v Pardubicích. Dorost si hořkost z Litvínova spravil v Třemošné

11. 1. 2022 od Pavel Husarik
Kladenští junioři po pěti prohraných zápasech bodovali. Bod za remízu urvali v Pardubicích, kde se prosadili díky skvělému bojovnému výkonu. Dorost nestačil na Litvínov, ale následně si spravil chuť v Třemošné. Osmáci pak porazili tým z Letňan.

JUNIOŘI, Pardubice vs. Rytíři 4:3 sn., Hradec Králové vs. Rytíři 4:2

Přehozené utkání se hrálo ve čtvrtek na ledě Dynama Pardubice. V 54. minutě zvyšovalo Dynamo již na 3:1. V závěru si vzal slovo Sachr a díky gólům v 59. a 60. minutě vybojoval pro Rytíře bod. V nájezdech se za kladenské trefil pouze Kočka, a proto si Pardubice připsali bonusový bod. „Jsem rád, že jsme neodjeli z prázdnou, za výkon jsme si to určitě zasloužili, doufám, že v novém roce se štěstí konečně zlomí na naši stranu,“ dodal brankář Ondřej Gabriška.

Branky: 16. Strnad (Koštoval, Kočka), 59. Sachr (Strnad), 60. Sachr (Vimmer)

V sobotu čekal na juniory Hradec Králové. Rytíři navázali na dobrý výkon z Pardubic, ale ani to nestačilo na domácí a bohužel odjíždí s porážkou 2:4 po sympatickém výkonu.

Branky: 27. Šíma, 52. Hrabík (Sachr)

DOROST, Litvínov vs. Rytíři 3:0, Třemošná vs. Rytíři 2:11

Vstup do nového roku se ve čtvrtek 6.1. se dorostenců nevydařil podle jejich představ. Na ledě Vervy nedokázali prostřelit brankáře Tuhého a bohužel podlehli 0:3.

Branky:

Chuť si dorostenci napravili v Třemošné, kde zvítězili vysoce 11:2. Rytíři vyhráli všechny tři třetiny a každé dokázali vsítit přes tři branky. V utkání zaznamenali 7 kanadských bodů hned dva kladenští hráči Tomáš Holeček (4+3) a Marek Daníček (2+5). V patách jim byl Vojtěch Aschenbrenner, který si připsal (1+4).

Branky: 2. Aschenbrenner (Šátek, Daníček), 5. V. Aschenbrenner (Daníček, Holeček), 16. Daníček (Petřík, Holeček), 30. Holeček (Hlaváček), 35. O. Šátek (Holeček, Holub), 37. Holeček (Daníček, V. Aschenbrenner), 39. Holeček (Aschenbrenner), 42. Holeček (V. Aschenbrenner, Daníček), 44. Daníček (Pražák, Kut), 49. Mejtský (Holub, Kut), 50. Holeček (V. Aschenbrenner, Daníček)

9.Třída, Rytíři vs. Hvězda 3:8

Deváťáci hostili Hvězdu, vyhecované utkání naši hráči nezvládli. Utkání rozhodla nekázeň hráčů a proběhlo hodně trestů na obou stranách. Dick (10+2) trestné minuty, Beran dokonce vyfasoval trest dokonce utkání. Po první třetině vedli Rytíři 1:0 po brance Pellanta, který se trefil i ve druhé třetině společně se Starikovem. Třetí třetina vyzněla poté jasně pro domácí. Konečný výsledek 3:8.

Branky: 2x Pellant, Starikov

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Letňany 4:0

Osmáci si na domácím ledě v neděli poradili s Letňany. V utkání dokonce ani neobdrželi branku a zvítězili jasně 4:0.

Branky: 2x Polášek, Hlavsa, Muller

7. TŘÍDA, Hvězda Praha vs. Rytíři 7:6

Sedmáci odehráli na Hvězdě vyrovnané utkání. Sice prohrávali 1:5, ale dokázali srovnat utkání na 6:6. Konečné slovo měla však Hvězda, která 7:6 vyhrála.

Branky: 2x Holoubek, 2x Kováč, Koudelka, Melančin