2:0
5:3
1:4
Mládež

Junioři se zvedají, porazili Slavii i v důležitém souboji Písek. Dvě výhry zapsal také dorost!

16. 1. 2023 od Redakce / Foto: Daniela Vodičková
Kladenští junioři jsou ve složité situaci. Krčí se na posledním místě tabulky, ale i nadále bojují a zvedají se. Během uplynulého týdne si odvezli výhru ze Slavie a v důležitém klání s Pískem urvali cenné dva body. Dorost narazil dvakrát na pražskou Hvězdu a pokaždé zapsal výhru. Vysokou výhru 10:1 oslavili osmáci v souboji se Sokolovem.

JUNIOŘI, Slavia Praha vs. Rytíři 1:4, Rytíři vs. Písek 6:5 sn.

Junioři ve čtvrtek odehráli skvělé utkání na pražské Slavii. Rytíři byli v každé třetině o branku lepší než domácí a po gólech Kouby a Šátka přidal dva zásahy Hvězda. Brankáře Hykela může mrzet pouze branka ze 40. minuty, po které přišel o čisté konto.

V domácím utkání s blízkým sousedem z tabulky Pískem úspěšně Rytíři navázali na předchozí utkání. Vyrovnanou přestřelku řídili za domácí Kulich a Hanousek, kteří zaznamenali shodně po dvou brankách. Rytíři však nezvládli udržet ve třetí třetině vedení 5:3, ale v samostatných nájezdech už byli šťastnější, když rozhodl Hanousek a dovršil tak hattrick.

Slavia vs. Rytíři 1:4

Branky: 16. Kouba (Sýkora, Kulich), 23. Šátek (Hanousek), 35. Hvězda (Vološín, Hurta), 51. Hvězda (Šeba)

Sestava: Hykel (Gabriška) – Čarda, Jakubec, Sýkora, Šeba, Šátek, Marcinek – Kulich, Hurta, Kofroň, Hanousek, Vološín, Kouba, Typolt, Hvězda, Nedvěd, Kut, Halfar

Rytíři vs. Písek 6:5 sn.

Branky: 9. Kulich (Hanousek, Kouba), 16. Čarda (Hanousek), 29. Hanousek, 33. Kulich (Kouba, Hanousek), 35. Hanousek (Hurta, Hvězda), rozh. náj. Hanousek (TS)

Sestava: O. Hykel (O. Gabriška) — M. Čarda, M. Jakubec, D. Šeba, M. Šátek, A. Hvězda, V. Marcinek — L. Kulich, V. Hurta, A. Kofroň, M. Hanousek, T. Vološín, O. Kouba, T. Typolt, Z. Nedvěd, J. Kut, J. Halfar

Dorost, Hvězda Praha vs. Rytíři 1:4, Rytíři vs. Hvězda Praha 5:2

Na dorostence čekal o dvojzápas s pražskou Hvězdou. První utkání se konalo v pátek na stadionu v Praze. Rytíři odehráli utkání skvěle směrem dozadu a obdrželi pouze jednu branku. Při chuti byl Vlastimil Blažek, který utkání svými dvěma góly a asistencí rozhodl.

V sobotu odveta vyzněla opět lépe pro Rytíře. Na domácím ledě šlo o jednoznačné utkání, když ve 33. minutě zvyšoval Daníček svým třetím kanadským bodem v zápase už na 5:1. Kosmetická úprava z hole hostů ke konci uzavřela utkání. Ve třetí třetině se už nic podstatného nestalo (fotogalerie z tohoto utkání na konci článku).

Hvězda Praha vs. Rytíři 1:4

Branky: 15. Blažek, 28. Petřík (Blažek), 52. Beran (Pražák, Šíma), 59. Blažek (Daníček)

Sestava: M. Šefčík (M. Jordan) — J. Svoboda, J. Trojna, K. Krása, O. Šátek, L. Pražák — T. Netrh, D. Beran, D. Petřík, M. Daníček, J. Kupčo, V. Blažek, D. Pytlík, A. Přibyl, T. Sém, P. Šíma, J. Vančura, J. Valuš

Rytíři vs. Hvězda 5:2

Branky: 9. Blažek (Daníček), 11. Petřík (Valuš, Trojna), 24. Daníček (Trojna), 31. Trojna (Kupčo), 33. Daníček (Blažek)

Sestava: M. Šefčík (M. Jordan) — R. Háž, J. Trojna, K. Krása, O. Šátek, D. Dörfl, L. Pražák — D. Beran, D. Petřík, M. Daníček, J. Kupčo, V. Blažek, D. Pytlík, A. Přibyl, T. Sém, P. Šíma, J. Vančura, J. Valuš

9.Třída, Rytíři vs. Hradec Králové 5:2, Karlovy Vary vs. Rytíři 4:1

Deváťáci v pátek zvládli nepříznivě vyvíjející se utkání s Hradcem, i když hosté ovládli první třetinu v poměru 0:1. Rytíři ve druhé třetině disciplinovaným výkonem po brankách Poláška, Honische a Špacíra otočili stav. Ve třetí třetině se trefili Hlavsa a Matějka a upravili tak konečný výsledek na 5:2.

V neděli Rytíři vstoupili dobře do utkání po úvodní brance z hole Špacíra, které stačilo pouze do poloviny hrací doby. Ve druhé půlce už stříleli jen domácí, kteří dokázali překonat Voráčka hned čtyřmi zásahy.

Rytíři vs. Hradec Králové 5:2

Branky: 31. Polášek (Borkovec, Rambousek), 33. Honisch, 38. Špacír, 45. Hlavsa, 56. Matějka

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — J. Matějka, K. Müller, D. Mahovský, A. Smatana, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, F. Hlavsa, Š. Holoubek, J. Kalla

Karlovy Vary vs. Rytíři 4:1

Branky: 7. Špacír

Sestava: A. Voráček (D. Šrámek) — J. Matějka, K. Müller, D. Mahovský, A. Smatana, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, A. Honisch, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, F. Hlavsa, Š. Holoubek, J. Kalla

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Sokolov 10:1

Osmáci porazili Sokolov doma v sobotu 10:1. Konstantní výkon udrželi po celou dobu a může je mrzet pouze jediná branka z hole Hrušky. Na výkon z minulého týdne navázal Šubin, který zaznamenal 5 branek a 2 asistence.

Branky: 5. Irlbek (Melančin), 9. Šubin (Holoubek), 9. Šubin, 14. Melančin (Křesťan), 27. Šubin, 27. Koudelka (Melančin), 37. Šubin (Holoubek), 43. Holoubek (Koudelka, Šubin), 45. Holoubek (Šubin, Matějka), 59. Šubin (Holoubek)

Sestava: P. Zralý — D. Křesťan, J. Matějka, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, S. Haruda, M. Irlbek, T. Tvrdík, J. Kováč, Š. Holoubek

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Velké Popovice 9:6

Sedmáci skvělou první a třetí třetinou přehráli doma Velké Popovice. Utkání dirigoval Jakub Klempíř, který prožil úžasné odpoledne - jeho bilance byla 6 branek a 2 asistence.

Branky: 5. Klempíř, 8. Procházka (Klempíř), 15. Mariaš (Jirátko), 20. Klempíř (Procházka), 23. Klempíř (Polák, Mariaš), 50. Klempíř (Kos), 52. Polák (Klempíř), 55. Klempíř (Procházka), 60. Klempíř

Sestava: T. Chudoba (M. Pospíšil) — A. Petrs, Š. Mariaš, T. Procházka, Š. Vrbovec — D. Pollák, V. Juklíček, D. Lunga, J. Chaloupka, J. Klempíř, F. Polák, A. Krásný, D. Kos, M. Kozák, F. Csabo, R. Jirátko, J. Brabec

6. TŘÍDA, Klatovy vs. Rytíři 10:4, Rytíři vs. Plzeň 8:14

Šesťáci nezvládnuli utkání v Klatovech. Po první třetině se sice šlo do kabin za stavu 3:3 po brankách Halamky, Bejčka a Vycpálka. Zbytek utkání už byl v režii Klatov, které zvládly vstřelit 5 branek ve druhé třetině a tím rozhodly.

Na domácím ledě v neděli přivítali Plzeň i přes nepříznivý stav, dokázali čtyřmi slepenými branky ve třetí třetině snížit na 8:10. Bohužel v závěru stříleli už pouze Západočeši. Končený výsledek 8:14. Hattrick zaznamenal Halamka.

Klatovy vs. Rytíři 10:4

Branky: 6. Halamka, 13. Vycpálek (Čuřík), 18. Bejček (Klement), 22. Vycpálek (Čuřík, Halamka)

Sestava: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — P. Beránek — M. Teinitzer, A. Zajíček, K. Zajíček, M. Malý, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, V. Vycpálek

Rytíři vs. Plzeň 8:14

Branky: 12. Halamka (Vycpálek, Dočekal), 32. Halamka, 42. Halamka (TS), 44. Vycpálek (TS), 46. Vycpálek (TS), 49. Klement (Bernhard), 52. Dočekal (Sirotěnko, Grasser), 55. Klement (TS)

Sestava: D. Andrejsek (Š. Šopík) — M. Sirotěnko, E. Grasser, M. Malý, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal, V. Vycpálek