1:4
Mládež

Junioři bodovali se Slavií, ale padli v důležité bitvě s Pískem. Osmáci roznesli Louny

28. 11. 2022 od Redakce / Foto: Daniela Vodičková
Juniorům se dařilo v utkání se Slavií, kterou nakonec obrali o cenný bod. V Písku, se kterým bojují na chvostu tabulky, však po prodloužení prohráli a rozdíl mezi oběma týmy už je jen tříbodový. Radost ale Rytířům udělali osmáci, kteří si poradili s Louny hravě 17:3.

JUNIOŘI, Rytíři vs. Slavia Praha 2:3 sn., Písek vs. Rytíři 4:3 pp

Junioři ve čtvrtek po brance Nováka šli do vedení a úspěšně ovládli první třetinu. Slavia však vývoj otočila a v 58. minutě musel vyrovnat Kulich. Utkání následně nerozhodnulo ani prodloužení a utkání skončilo loterií v podobě samostatných nájezdů, ve které byli úspěšnější Pražané.

V neděli na ledě Písku šlo o hodně, Rytíři s mohli od posledního soupeře konečně odtrhnout a začít nahánět mužstva před sebou. A po brance Halfara z 53. minuty to vypadalo, že už to nemůže uhnout. Písek však při hře bez brankáře dokázal v 60. minutě vyrovnat a v prodloužení vzít Kladnu i plusový bod.

Rytíři vs. Slavia 2:3 sn.

Branky: 18. Novák (Marcinek, Novák), 58. Kulich (Sýkora, Novák)

Sestava: O. Gabriška (O. Hykel) — M. Čarda, M. Novák, L. Sýkora, A. Nácovský, D. Šeba, M. Šátek, V. Marcinek — L. Kulich, T. Vosyka, V. Hurta, E. Iljuk, T. Typolt, L. Novák, B. Stepanchuk, J. Halfar

Písek vs. Rytíři 4:3

Branky: 23. Čarda (Šeba), 31. Kulich (Sýkora), 53. Halfar (Hurta)

Sestava: Gabriška (Hykel) – Novák, Šeba, Čarda, Nácovský, Sýkora (C), Šátek, Marcinek, Trojna – Typolt, Kulich, Kupčo, Daníček, Novák, Hurta (A), Halfar, Iljuk

Dorost, Rytíři vs Olomouc 4:5, Rytíři vs. Šumperk 2:1

Dorostenci přivítali ve skupině o postup do play-off Olomouc. Hosté začali lépe a dostali se do vedení 0:2. Rytíři pak už jen marně dotahovali, ale na každou jejich branku zvládli hosté odpovědět. Konečný výsledek 4:5.

V sobotu znovu soupeř z Moravy. Jednalo se o utkání s Šumperkem, které nepřineslo moc branek a bylo dlouho vyrovnané. Rozhodnout musel kladenský Kupčo, který se postaral o vyrovnávací a rozdílový gól z 58. minutě.

Rytíři vs. Olomouc 4:5

Branky: 30. Hlaváček (Valuš, Petřík), 35. Kupčo (Trojna), 43. Hlaváček (Pytlík, Svoboda), 56. Pytlík

Sestava: Voráček (Šefčík) – Krása, Háž, Dorfl, Trojna (A), Šátek, Pražák, Svoboda – Hlaváček, Vančura, Pytlík, Blažek, Kupčo, Přibyl, Petřík, Šíma (A), Daníček, Valuš.

Rytíři vs. Šumperk 2:1

Branky: 29. Kupčo (Krása), 58. Kupčo (Šíma, Trojna)

Sestava: Jordan (Šefčík) – Krása, Háž, Dörfl, Trojna (A), Šátek, Pražák (C), Svoboda – Sém, Vančura, Pytlík, Blažek, Kupčo, Hlaváček, Petřík, Šíma (A), Daníček, Valuš.

9. TŘÍDA, Hradec Králové vs. Rytíři 5:4, Rytíři vs. Karlovy Vary 3:4

Deváťáci po nevydařeném posledním utkání s Libercem nastoupili na ledě Hradce. Lepší předvedená hra a obětavý výkon i přesto nestačil ani na jeden bod. Rytíři nedokázali v posledních 10 minutách nedokázali srovnat a nechali v Hradci všechny body.

Doma v neděli na domácím ledě byli lepším týmem, ale na to se bohužel nehraje. Karlovy Vary byli produktivnější a dokázali vstřelit o branku více než domácí. Ti i přes dobrý výkon stále nedokázali v nadstavbě zvítězit.

Hradec Králové vs. Rytíři 5:4

Branky: 5. Müller (Rambousek, Kozák), 16. Novák (Hlavsa), 45. Klempíř (Müller, Kozák), 52. Borkovec

Sestava: A. Voráček (D. Šrámek) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

Rytíři vs. Karlovy Vary 3:4

Branky: 9. Honisch (Hlavsa, Hausner), 22. Špacír (Hlavsa), 37. Rambousek (Holoubek)

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — K. Müller, D. Mahovský, E. Hausner, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Honisch, T. Pokorný, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, Š. Holoubek

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Louny 17:3

Osmáci odehráli utkání s Louny, které bylo ve znamení „exhibice“. 17 branek domácí jasně mluví za vše. V utkání se blýsknuli čtyřgólový Koudelka, a hattrick zaznamenali Holoubek a Melančin.

Branky: 7. Šubin (Holoubek), 10. Holoubek (Kučera), 17. Koudelka, 19. Kováč (Holoubek, Šubin), 22. Suchan (Šubin), 27. Kováč (Holoubek), 34. Irlbek (Koudelka), 36. Holoubek (Šubin, Matějka), 37. Koudelka (Melančin), 42. Melančin, 44. Šubin, 47. Holoubek, 50. Kováč (Kučera), 51. Koudelka (Melančin), 54. Melančin (Irlbek), 58. Melančin, 59. Koudelka (Melančin, Zralý)

Sestava: P. Zralý (M. Damašek) — D. Křesťan, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan, J. Matějka — J. Šubin, P. Koudelka, J. Petera, M. Melančin, S. Haruda, M. Irlbek, T. Tvrdík, J. Kováč

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Příbram 1:3

Sedmáci v odvetě s Příbramí i přes dobrý vstup po brance Klempíře ze 4. minuty nedokázali zvítězit. V závěru ve hře bez brankáře dokázala Příbram dát branku a stanovila konečný výsledek na 1:3.

Branky: 4. Klempíř

Sestava: T. Chudoba (M. Pospíšil) — T. Neiss, Š. Mariaš, A. Petrs, T. Procházka, Š. Vrbovec, M. Procházka — D. Pollák, J. Chaloupka, J. Klempíř, F. Polák, A. Krásný, D. Kos, M. Kozák, F. Csabo

6. TŘÍDA, Plzeň vs. Rytíři 10:9

Šesťáci dlouho sahali po vítězství v Plzni. V utkání celou dobu vedli až do 55. minuty, kdy Plzeň strhnula výsledek ve svůj prospěch. 4 branky zaznamenal Viktor Vycpálek.

Branky: 3. Klement (Bejček), 12. Vycpálek, 15. Mejtský, 19. Dočekal (TS), 26. Vycpálek (Dočekal), 32. Mejtský (Vycpálek), 37. Bejček (Halamka), 46. Vycpálek, 52. Vycpálek

Sestava: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — M. Malý, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, M. Teinitzer, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal, V. Vycpálek