SPUSTIT VIDEO
A tým

Jsem rád, že na Kladně mohu být. Na zápas jsem se adaptoval rychle, říká Indrák

24. 11. 2021 od Lukáš Jůdl
V Plzni patřil k nejproduktivnějším hráčům, jenže pak ho zbrzdilo zranění. Nejnovější posila Rytířů Miroslav Indrák je ale plně uzdravený a věří, že na svou skvělou formu naváže.

Rychle si zabalil věci a ze Vsetína zamířil o zhruba 380 kilometrů dál do Kladna. "Prvotní pocity v klubu mám dobré. Jsem rád, že tu mohu být," uvedl Miroslav Indrák v prvním klubovém rozhovoru. "Škoda, že jsme v Olomouci neudělali nějaký bod. Zbytečnými fauly jsme se dostali dolů. Teď je před námi další zápas, který budeme hrát v Plzni a budeme chtít vyhrát," pokračoval.

Se spoluhráči strávil šestadvacetiletý rodák z Písku jen pár hodin a už ho čekalo zmíněné utkání v Olomouci. "Přeci jenom jsme s klukama alespoň trochu potrénovali a něco si řekli. V utkání jsme měli i nějaký ten tlak, škoda, že jsme nedali gól," mrzelo ho počínání jeho čtvrté formace. "Na zápas jsem připravený byl, necítil jsem se ani nijak špatně," hodnotil Indrák svůj debut za Rytíře.

27, ale také 28 kanadských bodů a o sezonu později dokonce 37. Takhle produktivní byl Miroslav Indrák v Plzni, kde se díky tomu stal dvakrát třetím nejbodovanějším indiánem. "Tehdy jsem byl zdravý, neměl jsem žádné zdravotní potíže," vybavuje si Indrák svou fazonu s tím, že se z pozdějších zdravotních potíží dostal a je zase v pořádku.