A tým

Dražba oranžových dresů i hokejky Tomáše Plekance: Podpořte s námi opět dobrou věc!

10. 2. 2021 od Tisková zpráva
V sobotu odehráli Rytíři zápas pod záštitou projektu O Kapku lepší hokej. Kladno tehdy poprvé v historii nastoupilo v oranžových dresech, které jsou o to cennější. Vy je teď můžete získat v dražbě - výtěžek z ní poputuje Nadačnímu fondu Kapka naděje,

Do dražby na portálu Aukro (ZDE) jde kompletní rytířská sada speciálních oranžových dresů se symboly projektu O Kapku lepší hokej. Dražit můžete od středy 10. února od 18:00, kdy vše zahájí aukce dresu pro náhradníka s číslem 44. Za pět minut poté půjde do dražby dres brankáře Adama Brízgaly a po dalších pětiminutových intervalech dojde na celý tým. Jako poslední se na portálu objeví možnost dražby dresu Jaromíra Jágra, a to ve 20:20. Čas na přihazování a získání dalšího cenného kousku do své sbírky máte přesně týden, dražba končí ve středu 17. února ve 20:20.

auKCE

O kapku lepší hokej: Hokejka Tomáše Plekance i extraligových kapitánů

Chcete hokejku kladenského kapitána Tomáše Plekance, se kterou odehrál zápas O Kapku lepší hokej proti Frýdku-Místku 6. února? I tu máte možnost získat v aukci. Ta probíhá na portálu Sportovní aukce (ZDE).

Nebo si vydražte unikátní artefakt svého oblíbeného hráče Tipsport extraligy nebo Chance ligy. Konečný výtěžek z aukce bude věnován Nadačnímu fondu Kapka naděje, jenž se zaměřuje především na pomoc dětských pacientům s poruchami krvetvorby a dalšími onkologickými onemocněními. Aukce poběží od 10. února 2021 (12 hodin) do čtvrtka 18. února 2021 (18 hodin). Aukce dresů, ve kterých budou hrát hokejisté národního týmu na podporu projektu O Kapku lepší hokej začne v sobotu 13. února.

Více o projektu O kapku lepší hokej

Únor nebyl pro český hokejový svět jen otázkou statistik, brilantních akcí či skvělých zákroků brankářů, ale také připomněl, že 4. únor je Světovým dnem boje proti rakovině a že je mezi námi hodně lidí i dětí, které musí čelit různým druhům této zákeřné nemoci, přičemž mezi nejčastější nádorové onemocnění dětského věku patří leukémie. Proto se Nadační fond Kapka naděje a agentura BPA sport marketing dohodla na spolupráci a společně rozjely projekt O kapku lepší hokej

O kapku lepší hokej

Symbolem, který doplnil logo projektu, je oranžová stužka, neboť tato barva reprezentuje právě boj s poruchou krvetvorby. V termínu od 4. do 7. února proběhly aktivity napříč Tipsport extraligou, Chance ligou. Oranžová barva se tak neobjevila jen na hokejkách, ale také na bruslích hráčů (tkaničky), omotávkách výstroje a logo projektu bylo i na helmách hokejistů i rozhodčích.

Pokud se tedy rozhodnete projekt O kapku lepší hokej podpořit, za děti, kterým společně pomáháme, Vám moc děkujeme!