1:4
Mládež

Dorostenci vyhráli oba své zápasy, deváťaci i sedmáci oslavovali gólové hody!

21. 2. 2022 od Pavel Husarik / Foto: Ronald Hansel (Juniorský hokej)
Dorostenci odehráli skvělý zápas v Litvínově, kde vedli 3:1, a i když nakonec soupeř srovnal, v prodloužení druhá nejstarší kategorie Kladna vyhrála. V základní hrací době pak urvala výhru s Třemošnou. Nad stejným soupeřem oslavili výhru i deváťáci, kterým se dokonce povedlo vstřelit deset gólů. Jen o gól méně dala Třemošné kladenská sedmička.

JUNIOŘI, Slavia vs. Rytíři 3:0, Rytíři vs. Chomutov 4:6

Junioři ve čtvrtek nastoupili v Praze na Slavii. O utkání rozhodnul vývoj první třetiny, ve které Rytíři obdrželi všechny tři branky. Ve zbytku utkání se neprosadil ani jeden střelec z obou mužstev. Konečný výsledek 0:3.

Branky:

V sobotu vstoupili junioři o poznání lépe do utkání na domácím ledě proti Chomutovu. Když ve 12. minutě zvyšoval Šimek už na 2:0. Vyrovnané utkání zlomili Piráti ve třetí třetině. Rytíři i přes dobrý výkon opět body neberou. Konečný výsledek 4:6.

Branky: 1. Kouba (Šimek), 10. Šimek (Kouba, Kočka), 36. Kočka (Funk), 58. Kouba (Kočka, Šimek)

Další utkání čeká na juniorku ve čtvrtek na ledě Olomouce.

Dorost, Litvínov vs. Rytíři 3:4 pp., Třemošná vs. Rytíři 0:3

Dorostenci sehráli další vyrovnané utkání s Litvínovem. Na ledě Vervy tentokrát se šťastným koncem. Za Rytíře zvyšoval ve 42. minutě Lev již na 3:1, výsledek bohužel neudrželi a dvě slepené branky poslali utkání do prodloužení. O výsledku musel v prodloužení rozhodnul Holub. Konečný výsledek 4:3.

Branky: 19. J. Aschenbrenner (V. Aschenbrenner, Lev), 24. J. Aschenbrenner (Daníček, V. Aschenbrenner), 42. Lev (J. Aschenbrenner), 61. Holub (Mejtský)

Nečekaně vyrovnané utkání odehráli v Třemošné dorostenci. Západočeši nedali Rytířům nic zadarmo a až do 59. minuty mohli s utkáním cokoliv udělat. Brankář Stránský nepustil za svá záda ani jeden puk a připsal si nulu. Konečný výsledek 3:0.

Branky: 20. Daníček (Lev), 24. Petřík (Kupčo, Marcinek), 59. Lev (V. Aschenbrenner)

9.Třída, Rytíři vs. Třemošná 10:1

Deváťáci navázali na výkon sedmáku a zvítězili na Třemošnou. 4 branky zaznamenal Kozák. Po 40 minutách se odcházelo do šaten už za stavu 7:0. Rytíři bohužel neudrželi čisté konto, ael mrzet je to nemuselo. Konečný výsledek 10:1.

Branky: 6. Pellant (Dick, Klempíř), 12. Kozák (Starikov), 19. Kozák (Borkovec), 26. Beran (Kozák), 37. Černohorský, 38. Kozák (Borkovec), 39. Dick (Hausner, Müller), 41. Hausner (Beran), 49. Kozák, 52. Müller

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Třemošná 9:4

Sedmáci sice prohrávali v první třetině 1:2, ve druhé a třetí třetině však nedali soupeři nejmenší šanci a zvítězili. Hattrickem se prezentoval Šubin. Konečný výsledek 9:4.

Branky: 3x Šubin, 2x Holoubek, Melančin, Kováč, Koudelka, Křivánek