1:4
Mládež

Dorostenci ovládli derby, pak porazili i Chomutov. Sedmáci v Praze remizovali!

15. 11. 2021 od Pavel Husarik
Dorostenci si během uplynulého týdne připsali dvě výhry - nejprve dominovali v derby s PZ Kladno, poté zvládli zápas s Chomutovem. Hrála také osmička se sedmičkou, na body však dosáhli jen mladší Rytíři.

DOROST, Rytíři vs. PZ Kladno 9:1, Rytíři vs. Chomutov 6:4

Ve čtvrtek čekalo na dorostence derby s PZ Kladnem. O vývoji utkání rozhodla první třetina, ve které dokázali dorostenci vsítit pět branek. Pod utkání se nejvíce z domácích podepsal Matyáš Mejtský, který si připsal v první třetině hattrick, nakonec uzavřel i čtvrtou brankou gólový účet.

Branky: 3. Mejtský (M. Šátek, Holub), 6. Daníček (Aschenbrenner), 12. Mejtský (Holub), 14. Mejtský (Holub, Petřík), 16. Petřík (Novák), 27. Kupčo (O. Šátek), 34. Šíma (Aschenbrenner), 44. Hlaváček (Šíma, Rájek), 57. Mejtský (Holub, Petřík)

V sobotu dorostenci přivítali Chomutov. Dlouho vyrovnané utkání zlomili Rytíři v poslední třetině a završili tak šestibodový týden. Na výkon Mejtského navázal Vojtěch Aschenbrenner, který si také připsal hattrick.

Branky: 14. V. Aschenbrenner (Kupčo), 35. V. Aschenbrenner (Holub), 37. Holub (Mejtský), 51. Mejtský, 53. V. Aschenbrenner (Daníček, Šíma), 55. Šátek (Daníček

8. TŘÍDA, Rytíři vs. Žebrák 3:4

Osmáci odehráli vyrovnané utkání s Žebrákem, bohužel však v závěru na svého soupeře nestačili a prohráli 3:4. I tak osmáci postupují z velmi dobré pozice do nadstavby ve své soutěži.

Branky: 2x Borkovec, Honisch

7. TŘÍDA, Smíchov vs. Rytíři 3:3

Sedmáci odehráli se Smíchovem dobré utkání, bohužel o tři body přišli až v závěru. „Kůča (Kučera) bohužel neznal pravidlo o zlomené hokejce, poté jsme dostali gól v oslabení,“ smutnil útočník Matyáš Melančin.

Branky: Melančin, Irlbek, Kováč