18:00
 čtvrtek 25.4.2024
18:00
Mládež

Dorost porazil Chomutov, junioři padli s Motorem. Gólové hody a výhru si užila sedmá třída!

8. 11. 2022 od Klub / Ilustrační foto: Daniela Vodičková
Dorost otočil utkání s Chomutovem. Uplynulý týden se jinak výsledkově vůbec nepovedl dorostencům, juniorce, ale ani většině dalším kategoriím kladenské mládeže. Nejlepším výsledkem Rytířů byla výhra sedmáků 10:2 nad Příbramí a vítězství osmáků 5:3 na Hvězdě.

JUNIOŘI, České Budějovice vs. Rytíři 4:0

Ve čtvrtečním utkání přihlíželo dvaasedmdesát převážně budějovických fanoušků hokejovému koncertu domácích. Ti o utkání rozhodnuli během prvních dvaceti minut, kdy se jim podařilo do branky kladenského Gabrišky nasázet 3 góly. Rytíři branku vstřelit nedokázali, a tak všechny body zůstaly v jihočeské metropoli.

Sestava: O. Gabriška (O. Hykel) — M. Čarda, J. Trojna, L. Sýkora, A. Nácovský, D. Šeba, V. Marcinek — E. Iljuk, R. Spilka, L. Kulich, V. Hurta, M. Hanousek, O. Kouba, T. Typolt, L. Novák, M. Daníček, B. Stepanchuk, J. Halfar

DOROST, Rytíři vs. Chomutov 4:3 sn.

Dorostenci skvěle otočili utkání s Chomutovem, který vedl na Kladně už 3:0. Nakonec kladenský obrat řídili dvěma góly Daníček, jednou trefou Šátek a rozhodujícím nájezdem Blažek.

Sestava: M. Šefčík (M. Jordan) - J. Svoboda, J. Trojna, K. Krása, O. Šátek, D. Dörfl, L. Pražák - D. Beran, D. Petřík, M. Daníček, J. Kupčo, V. Blažek, D. Pytlík, A. Přibyl, O. Hlaváček, P. Šíma, J. Vančura, J. Valuš.

9. TŘÍDA, Chomutov vs. Rytíři 6:2, Rytíři vs. Mladá Boleslav 2:7

Deváťáci v pátek nestačili na Chomutov. Rytíři neodehráli špatné utkání, bohužel rozhodla krutá třetí třetina, ve které obdrželi tři branky a Chomutov ubránil před Rytíři všechny tři body.

V neděli ve středočeském derby na domácím ledě Rytíři začali tak, jak skončili v Chomutově. Rychlé tři branky ze začátku utkání rozhodnuly o vývoji dalšího průběhu a deváťáci se už jen marně dotahovali po zbytek zápasu. Konečný výsledek 2:7.

Chomutov vs. Rytíři 6:2

Branky: 17. Hlavsa (Novák, Rambousek), 38. Novák (Kozák)

Sestava: A. Voráček (D. Šrámek) — A. Honisch, K. Müller, D. Mahovský, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

Rytíři vs. Mladá Boleslav 2:7

Branky: 31. Honisch (Kozák, Klempíř), 36. Kalla (Hlavsa)

Sestava: D. Šrámek (A. Voráček) — A. Honisch, K. Müller, D. Mahovský, J. Borkovec, P. Špacír, A. Tureček — M. Rambousek, R. Musil, A. Klempíř, M. Šíma, O. Polášek, J. Novák, T. Kozák, F. Hlavsa, J. Kalla

8. TŘÍDA, Říčany vs. Rytíři 11:6, Hvězda vs. Rytíři 3:5

Osmáci v sobotu nedotáhli přestřelku na ledě Říčan do vítězného konce. Z celkových sedmnácti branek vsítili „pouze“ 6. Dva přesné zásahy Ilrbka a Melančina drželi Rytíře ve hře i přes krutou první třetinu, která skončila v poměru 3:6 z pohledu našich borců. Bohužel v podobném duchu se nesl i zbytek utkání. Konečný výsledek 6:11.

V neděli na Hvězdě se Rytíři polepšili a dokázali zvítězit. Utkání dirigovala pro změnu dvojice Šubin a Kováč (oba shodně po třech kanadských bodech). Zápas osmáci zlomili třemi góly v závěrečné třetině.

Říčany vs. Rytíři 11:6

Branky: 5. Melančin (Irlbek), 8. Koudelka (Melančin), 13. Holoubek (Šubin), 32. Irlbek, 35. Irlbek (Malík), 59. Melančin

Sestava: P. Zralý (M. Damašek) — M. Havelka, D. Křesťan, Š. Kučera, E. Křivánek, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — J. Šubin, P. Koudelka, M. Melančin, M. Irlbek, R. Křesťan, J. Kováč

Hvězda vs. Rytíři 3:5

Branky: 3. Kováč (Holoubek), 9. Irlbek (Šubin), 44. Kováč (Šubin), 47. Šubin (Kováč), 60. Irlbek (Linhart)

Sestava: M. Damašek — M. Havelka, D. Křesťan, Š. Kučera, Š. Linhart, D. Malík, Š. Holoubek, M. Suchan — J. Šubin, M. Melančin, M. Irlbek, R. Křesťan, R. Jirátko, J. Kováč

7. TŘÍDA, Rytíři vs. Příbram 10:2, Kralupy vs. Rytíři 5:4

Sedmáci si poradili na domácím ledě s Příbramí vysoko 10:2, hattrickem vedl Kladno k vítezství kapitán Klempíř. Rytíři zaznamenali v každé třetině 3 a více branek a Příbram do hry vůbec nepustila.

V neděli Rytíři po druhé brance Kosa šli v 50.minutě do vedení. V Kralupech to vypadalo na 3 body, bohužel domácí v závěru utkání otočili a na rozhodující branku dvacet vteřin před koncem už sedmáci nenašli odpověď.

Rytíři vs. Příbram 10:2

Branky: 14. Kos (Mariaš), 16. Klempíř (Polák), 17. Procházka (Kos), 24. Klempíř (Polák), 31. Procházka, 32. Mariaš (Petera), 35. Procházka (Klempíř), 42. Klempíř (Polák), 46. Vycpálek, 52. Polák (Klempíř, Vycpálek)

Sestava: M. Pospíšil — F. Polák, D. Kos, Š. Mariaš, M. Procházka, Š. Vrbovec, T. Procházka — D. Pollák, J. Chaloupka, J. Klempíř, A. Krásný, J. Petera, M. Kozák, F. Csabo, V. Vycpálek

Kralupy vs. Rytíři 5:4

Branky: 20. Mariaš, 25. Křivánek (Polák), 31. Kos, 51. Kos (Procházka)

Sestavy: P. Zralý (M. Pospíšil) — A. Petrs, E. Křivánek, F. Polák, D. Kos, Š. Mariaš, T. Procházka, Š. Vrbovec, M. Procházka — D. Pollák, J. Chaloupka, J. Petera, J. Klempíř, A. Krásný, V. Vycpálek

6. TŘÍDA, Rytíři vs. Kobra Praha 9:9, Pilsen Wolves vs. Rytíři 11:6

Šesťáci odehráli strhující bitvu s Kobrou, která nenašla vítěze. Výsledek se zastavil na 9:9 po skvělém závěru domácích. Rytíře zas a opět táhnul famózní Klement.

V neděli nestačili v Plzni Rytíři na Wolves. Utkání rozhodnula první třetina 0:3 a šesťáci už zbytek utkání tahali jen za kratší konec provazu. I přes prohru zaznamenali hattrick Bejček a Halamka.

Rytíři vs. Kobra Praha 9:9

Branky: 5. Halamka, 14. Bernhard, 18. Klement, 28. Halamka (Klement), 35. Klement (TS), 36. Klement (TS), 47. Bejček, 59. Dočekal, 60. Klement

Sestava: O. Hanzlík (D. Andrejsek) — A. Zajíček, K. Zajíček, F. Homolka, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, M. Herink, D. Čuřík, M. Teinitzer, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement, D. Dočekal

Pilsen Wolves vs. Rytíři 11:6

Branky: 27. Halamka (Klement), 35. Halamka, 36. Halamka (Bejček), 49. Bejček (Bernhard), 55. Bejček (TS), 59. Bejček (Halamka)

Sestavy: D. Andrejsek (O. Hanzlík) — P. Beránek — M. Teinitzer, M. Malý, F. Homolka, V. Kos, M. Bernhard, Š. Ričl, M. Kučera, M. Halamka, J. Tureček, D. Čuřík, K. Hurin, T. Bejček, T. Mejtský, Š. Klement