2:0
5:3
1:4
Mládež

Dorost bodoval v obou zápasech, dařilo se také sedmákům a osmákům. Junioři podlehli Varům!

18. 1. 2022 od Pavel Husarik
Dorostenci se trápili s pražskou Hvězdou, proti které brali pouze bod, ale náladu si zlepšili v kladenském derby s PZ. Junioři naopak prohráli s Karlovými Vary. Kanonádou se bavili kladenští sedmáci a stoprocentní byla i osmička.

JUNIOŘI, Rytíři vs. Karlovy Vary 2:5

Junioři bohužel nestačili na Karlovy Vary, které utkání zlomily v přesilových hrách. V utkání sice zaznamenal dvě branky domácí Šimek, přesto byl konečný výsledek 2:5.

Branky: 5. Šimek (Hurta, Hvězda), 43. Šimek (Koštoval, Funk)

Dorost, Rytíři vs. Hvězda 3:4pp., Rytíři vs. PZ Kladno 3:1

První domácí utkání v novém roce dorostenci začali skvěle a po první třetině se šlo do kabiny za stavu 2:0, když se trefila dvojčata Aschenbrennerova. Ve druhé třetině se lámal chleba a Rytíři doplatili na nepsané pravidlo „nedáš – dostaneš“. Vojta Aschenbrenner neproměnil únik a Hvězda z následného protiútoku dala první branku. Na ni navázala gólem ze samostatného nájezdu. Ve třetí třetině dala obě mužstva po jedné brance a do prodloužení se šlo za stavu 3:3. Šťastnější byli nakonec Pražané.

Branky: 8. J. Aschenbrenner (Daníček), 11. V. Aschenbrenner (Daníček), 56. J. Aschenbrenner (Daníček)

V úvodu derby proti PZ Kladno se Rytířům nedařilo, po první třetině prohrávali 0:1. Dorostenci však v utkání vyslali na bránu soupeře 62 střel, a to nakonec rozhodlo. Průběh otičili Holeček s Daníčkem a do prázdné branky zvyšoval v 59. minutě Vojta Aschenbrenner.

Branky: 35. Holeček (Mejtský), 35. Daníček (Marcinek, J. Aschenbrenner), 59. V. Aschenbrenner (Holeček)

9.Třída, Třemošná vs. Rytíři 2:1

Deváťáci vyrovnávali s Třemošnou v druhé třetině na 1:1, jmenovitě Burger. Bohužel, ve třetí třetině rozhodla smolná branka z poloviny hřiště. Meteor tedy bral všechny tři body.

Branky: Burger

8. TŘÍDA, Neratovice vs. Rytíři 3:9, Benešov vs. Rytíři 3:5

Osmáci prožili úspěšný víkend. V sobotu se radovali na ledě Neratovic po snadné výhře 9:3. Hattrick zapsal Klempíř.

Branky: 3x Klempíř, 2x Musil, Hlavsa, Novák, Špacír, Šíma

V neděli si osmáci připsali druhou výhru, tentokrát na ledě silného Benešova. Oplatili tak porážku z prosincového duelu. Konečný výsledek 5:3.

Branky: Špacír, Klempíř, Novák, Honisch, Šíma

7. TŘÍDA, Třemošná vs. Rytíři 1:17

Sedmáci si snadno poradili s Třemošnou, do sítě Meteoru dokázali vsítit 17 branek, 4 z nich zaznamenali Holoubek a Melančin. V závěsu s hattrickem byl Kováč. „Prostě jsem vystřelil a bylo to,“ dodal s úsměvem Melančin.

Branky: 4x Holoubek, 4x Melančin, 3x Kováč, 2x Ilrbek, 2x Šubin, Petera, Křivánek