středa 17.4.2024
BAR4,  pondělí 22.4.2024
SPUSTIT VIDEO
A tým

Autogramiáda s Kauflandem: Stovky rozdaných podpisů, Hlava s Pitulem za pokladnou!

9. 9. 2021 od Lukáš Jůdl
Dva dny před začátkem extraligové sezony se sešel celý A-tým Rytířů u kladenské pobočky Kaufland (generálního partnera klubu), aby se zúčastnil tradiční předsezonní autogramiády. Ještě před tím se uvnitř filiálky konaly zábavné aktivity s hráči, a to v rámci otevření hokejové bašty, díky které se klub svému generálnímu partnerovi ještě více přiblížil. Během příjemně stráveného odpoledne si Nicolas Hlava s Tomášem Pitulem vyzkoušeli roli pokladních a mladíci David Stahl a Jiří Ticháček spolu soutěžili v oddělení ovoce a zeleniny.

Od 14:00 se mohli fanoušci kladenských Rytířů přijít pobavit do fanzony, kterou vedle své prodejny připravil Kaufland. Díky střelbě na brankáře z mládežnických kategorií, slalomu s hokejkou či stolnímu hokeji se mohli dostat do slosování o podepsaný dres Jaromíra Jágra. Hodinu po zahájení se na pokladně číslo třináct objevilo kladenské duo Hlava/Pitule, kteří si vyzkoušeli profesi pokladních. „Šlo nám to docela dobře, ale klobouk dolů před těmi lidmi, kteří to dělají. Stát takhle na nohou celou směnu není nic lehkého,“ uznal Nicolas Hlava. „Oba jsme si to užili a v kase pak bylo plus třináct korun,“ těšilo Pituleho.

V ten samý čas spolu soutěžili v oddělení ovoce a zeleniny Jiří Ticháček a David Stahl. Nejdříve si dali souboj na rychlost ve vykládání mandarinek a pomerančů, poté sprintovali za batáty a následně za jejich zvážením. Nakonec měli co nejrychleji jmenovat sortiment ovoce/zelenina a z tohoto trojboje vyšel vítězně brankář David Stahl. Oba se pak nechali obsloužit u jejich spoluhráčů, coby nerudní zákazníci. S úsměvy na tvářích se přesunuli ke stolkům, kde už měli společně s dalšími Rytíři nachystané podpisové karty.

Autogramiádu netrpělivě vyhlížely stovky fanoušků, kteří na místo dorazili. Až na Antonína Melku, Vítězslava Bílka, Jakuba Štochla a Tomáše Plekance byli fanouškům k dispozici úplně všichni, a to včetně Jaromíra Jágra, o kterého byl pochopitelně největší zájem. Během hodiny a půl se dostalo na všechny a po osmnácté hodině byla akce ukončena.

Děkujeme Kauflandu za přípravu akce a také všem přítomným fanouškům, že za námi dorazili a popřáli nám hodně štěstí do nové sezony, která začne už tento pátek 10. září v Chomutově zápasem s Vítkovicemi.

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit ZDE.

Permanentní vstupenky na sezonu 2021/22 jsou ke koupi ZDE.