Byla to neopakovatelná a přiznejme si, že i dojemná chvíle, když se 2. února Kladno poklonilo a zatleskalo svým hrdinům a prvním mistrům republiky z roku 1959. A slavnostní ceremoniál se našemu štábu podařilo zachytit na jedničku. „S tvorbou videí si u nás v klubu dáváme dlouhodobě záležet, o vítězství v Ledové klapce jsme snili a splnilo se nám to. Ocenění si vážíme a děkujeme spolupracovníkům Honzovi Böhmovi a Karlu Hroškovi, kteří s námi vítězné video upekli,“ netajil nadšení manažer marketingu Rytířů Kladno Jiří Kalla. „Budeme se snažit dál, je to pro nás další motivace. A za rok chceme prvenství obhájit," pousmál se Kalla.

"O vítězství v Ledové klapce jsme snili, ocenění si vážíme." Jiří Kalla

Rok 1959 a 60 let od zisku prvního mistrovského titulu si Rytíři připomínali po celou sezonu, pozvánka pro žijící legendy z vítězného týmu byla vrcholem výročí. „Když šli pánové po červeném koberci a aplaudoval jim plný zimák, měl jsem husí kůži. Navíc jsem cítil, jak si toho všichni zúčastnění váží a jejich příbuzní neskrývali dojetí. Ty emoce jsem měl možnost sledovat zblízka a ve videu se je podařilo nádherně zachytit. Na samotném ceremoniálu se podílelo hodně lidí v čele s režisérem Adamem Soukupem. I jim patří velký dík," doplnil tiskový mluvčí Vít Heral.

"Ledová klapka má za cíl vyzvednout tvůrčí snahu a píli všech českých hokejových klubů." BPA sport marketing

Výherní videa dle kategorií 🎬

Reportážní videa

1. místo: Rytíři Kladno – „Pocta mistrům.“
2. místo: Bílí Tygři Liberec – „Vánoční dárek Romana Willa.“
3. místo: Piráti Chomutov – „Piráti pro nemocnici 2019.“

Propagační videa

1. místo: BK Mladá Boleslav – „Jak fandíš Ty?“
2. místo: ČEZ MOTOR České Budějovice – „INTRO 2018-2019 – úvodní video k zápasům.“
3. místo: Bílí Tygři Liberec – „105 kg Vlašáka, permanentní vstupenky.“

Amatérská videa

1. místo: HC Vlci Český Těšín – „Turnaj bratří Vincourů.“

Jak volili fanoušci

U fanoušků vyhrálo video ČEZ MOTOR České Budějovice „INTRO 2018-2019 – úvodní video k zápasům.“, Piráti Chomutov „Piráti pro nemocnici 2019:“ a z amatérských pak HC Wolves Český Těšín, „Poslední krok k vítězství KLM.“

Pořadatelem soutěže je BPA sport marketing a.s., marketingový partner českého hokeje a vlastník webových stránek Hokej.cz

👉 Více informací o porotě a soutěži najdete na ledovaklapka.cz.