Autogramiáda hráčů, beseda s vedením klubu a jako zlatý hřeb dobročinná dražba speciálních dresů. Prostě hokejově-vánoční večírek se vším všudy a navíc pro dobrou věc. „Pravidelně představujeme nové kolekce dresů a pravidelně výtěžek věnujeme na charitu. Na přání fanoušků budeme také o letošních Vánocích dražit tváří v tvář a ne po internetu,“ těší se tiskový mluvčí klubu Vít Heral.

Ten naposledy úspěšně odťukával kladívkem příhozy ve VIP prostorách kladenského ČEZ stadionu, letos se aukce přesune do luxusních prostor hlavního partnera klubu - casina Rebuy Stars v NC OAZA Kladno, kde si navíc od února loňského roku můžete prohlédnout stálou expozici Síně slávy kladenského hokeje. „Dlouhá historie opřená o řadu výjimečných legend. To je kladenský hokej. A my chceme, aby ve městě znovu vyrůstali noví Jágrové, Plekancové, Paterové a Eliášové. Těší nás, že prostředky z našich casin putují právě na podporu hokeje na Kladně. Odložte předsudky stranou a zkuste se podívat do casina Rebuy Stars, budete překvapeni, že na Kladně najdete opravdové Las Vegas - nové místo pro relaxaci, zábavu s přáteli, kolegy, příbuznými," zve fanoušky Rytířů marketingový manažer Rebuy Stars Michal Krčmář. 

„Rebuy Stars je česká společnost vlastněná českým majitelem, která podporuje rozumnou zábavu i český sport. Naším cílem je ukázat široké veřejnosti, že casino není černá díra plná zla, ale velmi příjemný vzdušný prostor, do kterého může zajít kdokoliv na skleničku s přáteli a ještě se pobavit, třeba v pokerovém turnaji, v čistém prostředí plném příjemných a usměvavých lidí," doplňuje Krčmář.

Celý výtěžek z vánoční akce také tentokrát věnujeme hřebečskému Komunitnímu centru Vítej, které poskytuje chráněné bydlení a odlehčovací služby pro dospívající a dospělé osoby s autismem. 

Rytířské Vánoce


středa 19. prosince 18:00 

Rytíři Kladno - HC Zubr Přerov: utkání ve vánočních dresech


čtvrtek 20. prosince 18:00

vánoční setkání s Rytíři a dražba originálních hraných dresů v casinu Rebuy Stars