O POHÁR KLADENSKÉHO RYTÍŘE 2018

Přihlášené kluby a názvy týmů: Rytíři Kladno (Rytíři, Draci), PZ Kladno (Tygři, Psohlavci), HK Kralupy nad Vltavou (Vydry, Kapři), Berounští Medvědi (Medvědi, Pandy), HC Hvězda Praha (Rebelové), HC Sparta Praha

Termín: sobota 23. června 2018

9:00 registrace účastníků
9:30 úvodní utkání
12:20 konec utkání základní skupiny
12:30 exhibice: Tým Pepy Zajíce vs. Fanklub
13:20 start play off (semifinále, utkání o bronz, finále)
14:30 - 15:00 slavnostní vyhlášení

*časový harmonogram je orientační

hráči ročníku narození 2007-2008

Pravidla "STREET HOKEJE"

Hraje se na hřišti o rozměrech 26 x 18 metrů
Týmy se registrují v celkovém počtu šesti hráčů (4 hráči do pole + brankář + náhradník)
Povinná výzbroj: hůl na hokej, rukavice a chrániče holeně - brankářská výstroj dobrovolně
Zápas se hraje na 2 x 8 minut hrubého času s tříminutovou pauzou.
Hraje se s napuštěným tenisovým míčkem.

Systém turnaje

Základní část

V každé kategorii se hrají utkání ve dvou skupinách po pěti týmech (1x každý s každým). Za vítězství v základní skupině se započítávají dva body do tabulky, za remizu jeden bod. Při rovnosti bodů rozhodují vzájemná utkání a příp. poté skóre.

Play off

Nejlepší dvě mužstva z každé skupiny postupují do semifinále - vítězové postupují do finále, poražení se utkají o bronz.

V případě nerozhodného výsledku po zákl. hrací době se rozhoduje v samostatných nájezdech.

V případě nerozhodného výsledku finálového utkání se rozhoduje v prodloužení - kdo vstřelí branku, vítězí. (Prodloužení se hraje tak dlouho, dokud padne gól.)

Děkujeme partnerům!

» Podívejte se na FOTOGALERII z minulého ročníku!