Brady Austin na ledě zaujme už svými tělesnými parametry. Měří 193 centimetrů a váží 104 kilogramů. Rodák z kanadského Bobcaygeonu nastupoval v juniorské Ontario Hockey League, odkud byl v roce 2012 draftován v 7. kole týmem Buffalo Sabres. O svoji šanci bojoval v nižší AHL a v sezoně 2016-17 do slavné NHL skutečně nahlédl, za Sabres odehrál pět zápasů. Po dalším kompletním ročníku na farmě opustil loni AHL po dvou odehraných zápasech a zamířil do Evropy. V Dánsku naskočil do 25 utkání za Esbjerg Energy, v nichž zaznamenal 13 bodů za 4 branky a 9 asistencí.

Zajímavostí může být, že v roce 2009 byl Brady Austin draftován do juniorské OHL už ze 30. místa. Až po něm došli na řadu například útočník Vancouveru Canucks J. T. Miller, tahoun Winnipeg Jets Mark Scheifele nebo hrdina letošního ročníku NHL Jordan Binnington, který svými skvělými výkony dovedl St. Louis Blues ke Stanley Cupu.

Aktuální soupiska Rytířů

Brankáři: Adam Brízgala, Lukáš Cikánek

Obránci: Brady Austin, Martin Kehar, André Lakos, Brendon Nash, Ladislav Romančík, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr - na zkoušce Jakub Müller.

Útočníci: Štěpán Bláha, Jakub Hajný, Jaromír Jágr*, Šimon Jelínek, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Patrik Machač, Antonín Melka, Brendan O'Donnell, Tomáš Redlich, David Stach, Jakub Strnad, Ladislav Zikmund - na zkoušce Adam Kalaj.

*Jaromír Jágr ve svém klubu podepsal hráčský kontrakt, pokračování kariéry ale ještě nepotvrdil.