Kontrakt na příští sezonu mají zatím mladí odchovanci Michal Gutwald a Václav Kolářík, vedle nich je dalším obráncem pod smlouvou David Růžička (na snímku), který patřil a jistě bude patřit k nejdůležitějším postavám kladenských zadních řad. Už před baráží Rytíři uplatnili opci brankáři Janu Cháberovi.

Podepsáno na další rok mají také útočníci Petr Tenkrát, Jan Rudovský, Michal Dragoun, Michal Lukáč a mladík Vojtěch Šilhavý. Staronovou tváří v modrobílém se stává obránce Jan Látal, který v Kladně působil v mládežnických výběrech, extraligu si ale naposledy zahrál za Karlovy Vary. „Samozřejmě se vedou jednání s dalšími hráči, aktuální seznam jmen se bude postupně rozrůstat,“ uvedl sportovní manažer klubu Martin Vejvoda.

Přípravu s A-mužstvem absolvuje ještě útočník Markulinec a zakusí ji kladenští junioři Martin Slánský, Petr Janeček, Martin Kehar, František Matula a David Bunda, který už se vloni v dresu A-mužstva na extraligovém ledě objevil. V brance dostane příležitost dvojice nadějných gólmanů Dan Vladař a Jiří Švihálek.

Hráči pro úvod letní přípravy

Brankáři: Jan Chábera, Daniel Vladař*, Jiří Švihálek*

Obránci: David Růžička, Jan Látal, Václav Kolářík, Michal Gutwald, Martin Kehar*, David Bunda*, František Matula*

Útočníci: Petr Tenkrát, Jan Rudovský, Michal Lukáč, Michal Dragoun, Petr Markulinec, Vojtěch Šilhavý*, Martin Slánský*, Petr Janeček*