V neděli 8. prosince odehráli Rytíři poslední utkání před reprezentační pauzou, a to v Litvínově. Hned v pondělí ráno se obránce Josef Zajíc a útočník Ondřej Bláha zúčastnili první besídky pro kladenskou mládež, na které předali dětem velmi vítaný dárek - nový Xbox do "klubíku" na zimním stadionu s hrou NHL20.

V úterý se trojice Patrik Machač, Jakub Hajný a Ladislav Zikmund zúčastnila v nákupním centru OAZA Kladno křtu knihy o kladenském hokeji s názvem Kladýnko, hokejové návraty. Na akci byl přítomen také reprezentant starší generace hráčů, která se v knize rovněž promítá, a to obránce Jan Kruliš. Všichni zmínění se fanouškům podepisovali ať už na kartičky, tak i přímo do nové knihy.

"Dostali jsme od jednoho z fanoušků dotaz, proč na křest nedorazilo více hráčů. Bylo to pro to, že jsme měli v týdnu více akcí a bylo třeba, aby se hráči na všech různě prostřídali. Mohu však slíbit, že autogramiád i dalších akcí pro fanoušky s hráči bude ještě hodně. Velká akce s hráči nás čeká teď 20. prosince po vánočním zápase. Celý tým dorazí do Rebuy Stars Casina v nákupním centru OAZA, kde se budou dražit vánoční dresy," připomněl tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

A ani středa nebyla bez klubových aktivit. Po dopledním tréninku zůstal na zimním stadionu Tomáš Redlich a Tomáš Kaut, kteří se zúčastnili další besídky pro kladenskou mládež, která byla prakticky totožná, jako ta pondělní.

Odpoledne pak jelo trio Jakub Strnad, Štěpán Bláha a Patrik Machač na náměstí Starosty Pavla, kde probíhalo tradiční bruslení s hráči na kluzišti vedle kostela Nanebevzetí Panny Marie. "Na tuto akci jsme se v kabině všichni těšili. Díky té vánoční atmosféře je to vždy moc povedené," řekl kapitán Rytířů Strnad. "Obdobné akce se zúčastníme na stejném místě ještě v lednu. Datum a čas upřesníme. Opět dorazí několik kluků z extraligového mužstva," dodal Jůdl.

Rytířské vánoční soutěže

V tomto týdnu vyhlásili Rytíři na svých sociálních sítích hned dvě vánoční soutěže o spoustu hodnotných dárků. Soutěžit můžete až do 18. prosince, kdy proběhne v živém vysílání na instagramu vyhlášení vítězů. Jak a o co soutěžit? Podívejte se na zadání níže:

 

 

Pokud nestihnete vyhlášení vítězů živě na instagramovém profilu klubu, budeme vás kontaktovat prostřednictvím soukromé zprávy.