„Rádi jsme přijali pozvání, abychom se také letos zúčastnili Dnů města Kladna, které pořádá město Kladno, jež dlouhodobě významně podporuje kladenský hokejový klub. Tato akce je krásnou tradicí, každoročně se na ní můžeme setkat s našimi fanoušky,“ zve na tradiční akci tiskový mluvčí kladenského klubu Vít Heral.

Hráči kladenského áčka, kteří budou v nadcházejícím ročníku naskakovat v Tipsport extralize, se budou svým příznivcům podepisovat v neděli od 14:30, zdaleka se ale rytířský program nebude točit pouze okolo nich. Děti se budou moci zúčastnit soutěže ve střelbě na branku, vydovádět se ve skákacím hradě nebo si také ulovit fotku s populárním maskotem kladenského klubu. K dispozici bude rovněž fanshop, ve kterém si fanoušci můžou zakoupit už i nové produkty na aktuální extraligovou sezonu!

Během autogramiády navíc také bude znít hudební doprovod. „Můžeme se těšit na vystoupení naší spřátelené kapely Lola, která určitě předvede nové aranže a zahraje i píseň Kladnou hlavou,“ láká Vít Heral. Klub si pro své příznivce připravil zároveň také něco speciálního! „Fanouškům představíme jedno překvapení, se kterým půjdeme do extraligové sezony,“ nastínil tiskový mluvčí klubu.

KDY?

Neděle 8. září od 14:30

KDE?

Městský stadion Sletiště Kladno (Dny města Kladna)