Utkání jsme začali dobře, kde se to pak ale zadrhlo?
Začali jsme výborně, ale nevyužili jsme šance. Mysleli jsme si, že to takhle půjde dál, jenže ono to nešlo. Přistoupili jsme pak na jejich hru a takhle to dopadlo.

Šancí jsme měli zvlášť za stavu 1:0 hodně, tam by nám druhá branka asi hodně pomohla?
Tak to nebylo jen v první třetině, ale v celém zápase. Můžu to vzít trochu i na sebe, měl jsem v utkání před sebou třikrát prázdnou bránu, trefil jsem jí jen jednou. Kdybych z toho dal aspoň dva góly, mohlo to být jiné.

Celá vaše lajna měla ale příležitostí ke skórování docela hodně...?
To ano, ale škoda těch šancí. Jsme sice rádi, že jsme si je vytvořili, bylo by ale také dobré je proměňovat. Kdyby se nám to dařilo, zápas jsme mohli vyhrát.

Byl gólman Bláha opravdu taková překážka?
Určitě. I trenéři nás před zápasem varovali, že moc gólů nedostává. Ukázal se, měl tam fantastické zákroky.

Hodně nás trápily chyby při rozehrávce, z čeho to pramenilo?
Začali jsme sice dobře, ale pak jsme trochu přistoupili na jejich hru. Takový ten bláznivý styl, co nechceme hrát. Je to pak jen o tom, kdo promění víc šancí z těch chyb a přečíslení a nakonec nás to potrestalo.

Hráli jsme jen na tři řady, navíc se nám do sestavy vrátilo několik déle absentujících hráčů (Vampola, Zelingr, Hořava nebo i reprezentant Volráb). Mělo i toto na výsledek nějaký vliv?
Ty tři lajny si myslím že nebyl problém, možná trochu na konci. Naopak jsme díky tomu byli více v tempu. Ale nedodržovali jsme, co jsme měli a hráli s nimi ten hurá hokej. Je ale určitě vidět, že vzadu máme problémy. Není to jen o obráncích, je to hodně i o útočnících, kteří při rozehrávce musí více pomáhat. Když nás pak napadali, tak jsme s tím měli dost problém.

V pondělí nás čeká Ústí nad Labem, které se třemi výhrami v řadě odpoutává od poslední pozice v tabulce?
Tam na jejich obrovském kluzišti to pro nás nikdy není snadný zápas. A už vůbec ne teď, když se jim daří a ještě se jim vrátil Jarda Roubík. Takže budeme muset hodně zabrat.