Máš ve svém okolí někoho, kdo tě výrazně ovlivnil ve tvé sportovní kariéře, nasměroval tě správným směrem, posunul tě vpřed, když ti už nikdo nevěřil? Někoho, jehož morální hodnoty, oddanost sportu a smysl pro fair play můžou být příkladem pro ostatní? Nyní máš příležitost mu poděkovat a obdarovat ho setkání se skutečným rytířem světového sportu, Jaromírem Jágrem!

Protože darovat je zkrátka víc, než být obdarován, připravil NUTREND pro své klubové členy unikátní příležitost poděkování těm, kteří vždycky nestojí ve světlech reflektorů. Jak na to?

Natoč video, ve kterém nám představíš RYTÍŘE SVÉHO SPORTU, člověka, který dokázal motivovat ke sportovním úspěchům nejen tebe, ale svou oddaností sportu byl příkladem i pro své okolí. Odborná porota ve spolupráci s Jaromírem Jágrem potom vybere jednoho RYTÍŘE, který na přelomu dubna a května poletí do Miami na hokejový zápas Floridy Panthers a především získá možnost pozápasového osobního setkání s Jaromírem Jágrem.

Pravidla soutěže

Staň se členem klubu NUTREND. Registraci je možno provést při nákupu v prodejnách NUTREND stores, nebo se můžete zaregistrovat online.

Natoč video, ve kterém nominuješ jednu osobu, která tě svou oddaností ke sportu a fair play přístupem dokázala natolik motivovat a ovlivnit tvou sportovní kariéru, že si podle tebe zaslouží získat zájezd do Miami za legendou a pravým rytířem svého sportu, Jaromírem Jágrem.

Video nahrajte na facebookový profil nutrend.endurance s hashtagem #RYTIRSPORTU

Odborná porota ve spolupráci s Jaromírem Jágrem poté vybere vítězný klip, kde nominovaná osoba získá zájezd do Miami na zápas Florida Panthers včetně pozápasového setkání s Jaromírem Jágrem. Předpokládaný termín je přelom dubna a května 2017.

Soutěžní videa posílejte do 10. března 2017 do 13:00.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.


NUTREND je předním českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. V roce 2016 oslavila společnost NUTREND 23 let úspěšného působení na českých i zahraničních trzích a významně rozšíří své prostory. K nadčasové administrativní budově s kancelářemi, obchodem a školicími prostory letos přibudou stovky čtverečních metrů výrobních hal, skladů a kanceláří. Společnost NUTREND rovněž neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do více jak 40 zemí.

Společnost NUTREND je dlouhodobým hlavním partnerem hokejového klubu Rytíři Kladno.