Začít v Kladně s hokejem? Stačí mít chuť! Také v letošní sezoně pokračuje náborová akce „Staň se Rytířem!“ určená pro děti začínající s hokejem narozené v ročnících 2009 a mladší. Zkušení trenéři jsou připraveni pomoci všem zájemcům udělat první hokejové krůčky na stejném ledě, kde se naučily hokej takové hvězdy jako Jaromír Jágr, Tomáš Plekanec, Jiří Tlustý, Tomáš Kaberle, Marek Židlický, Pavel Patera a mnoho dalších.

SEZONA 2017-2018

Pro koho?

Nábor je určen všem začínajícím hokejistům narozeným v ročnících 2009 a mladším.

Kdy a Kde?

Vždy v sobotu (8:30 nebo 10:00) a pondělí (17:15 mimo zápasové dny WSM ligy) na první ploše ČEZ stadionu Kladno.

Sledujte aktuálně → Rozpis ledových ploch "Skola brusle"

Potřebuji vybavení?

Vše potřebné rádi zapůjčíme, pro začínající hokejisty máme připraveny brusle, helmy i hokejky. Doporučujeme vzít si teplé rukavice a jakékoliv chrániče na holeně a kolena.

Kolik to bude stát?

Nemusíte se starat o příspěvky a poplatky, první rok je v hokejové základně zcela zdarma!

Kontakt:

S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit e-mailem na adresu vaclav.blazek@rytirikladno.cz

Nenechte si ujít skvělou možnost naučit se hokej v klubu, který ve výchově talentů patří k těm vůbec nejúspěšnějším a jenž dal českému hokeji obrovské množství zářivých hvězd. Hokejové Kladno je světový pojem, buďte jeho součástí!