II. část - 12. kolo ELIOD Extraligy ml. dorostu - 8. 2. 2018 ČEZ stadion, Kladno

Karlovy Vary

Rytíři Kladno: Gabriška (60. Suk) – Staněk, Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Bašta, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv. Trenéři: Kregl, Neliba.
HC Energie Karlovy Vary: Bajgar – Pohanka, Benda, Krutina, Kosina, Houdek, Hohl – Remeš, Bílek, Bockstefel, Mareček, Rymon, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, März, Šmajda. Trenéři: Eismann, Čejka.

Branky a nahrávky: 13. Sojka (Procházka, Bašta), 23. Bulva (Kraus, Ton), 60. Sojka (Ullrych) – 10. Bílek (Korčmaroš), 11. Kosina (Remeš, Korčmaroš), 34. Mareček (Rymon, Pohanka), rozh. náj. Krutina Třetiny: 1:2, 1:1, 1:0 - 0:0 - 0:1. Vyloučení: 5:4 + Korčmaroš (KVA) 10 min. Využití: 1:1. Střely na branku: 37:34. Rozhodčí: Demuth - Karda, Kubíček. Diváci: 70.

Kladno nevstoupilo do úvodu zápasu vůbec dobře. V 10. minutě se puku ujmul Tomáš Bílek a otevřel skóre utkání – 0:1. O minutu a půl navýšil vedení hostů Jan Kosina – 0:2. Domácí dokázali do konce třetiny odpovědět. Po kombinaci na trase Bašta – Procházka zakončoval Adam Sojka – 1:2.

Ve druhé periodě se Středočeši zvedli a hosty přestříleli 14:6. Z toho vyústila branka ve 23. minutě. V přesilové hře se trefil Filip Bulva – 2:2. I hosté se dokázali prosadit v početní výhodě. Nikolas Mareček se trefil po nahrávce od Dominika Rymona a vrátil svému týmu vedení – 2:3.

V poslední třetině měli hosté tři možnosti přesilových her, ale ani jednu využít nedokázali. Když už to vypadalo, že si všechny body odvezou Karlovy Vary, dostal se k puku Adam Sojka a pětapadesát vteřin před koncem zápasu srovnal – 3:3.

V prodloužení diváci žádný gól neviděli, a tak musely přijít na řadu samostatné nájezdy. Rozhodující samostatný nájezd proměnil Šimon Krutina a připsal svému týmu dva body – 3:4.