Rytíři vzpomněli na veliký historický úspěch už třikrát, když oblékli repliky tehdejších dresů, tentokrát to ale bude skutečně výjimečné! Z mistrovského týmu potvrdili svoji účast Václav Frohlich, Zdeněk Landa, Vladimír Kopecký, Jiří Kulíček a František Šebek. A právě těmto legendám bude věnován předzápasový program! Hráči, kteří před šedesáti lety vybojovali prvenství v nejvyšší soutěži, vstoupí na červený koberec a přímo na ledové ploše budou oceněni svým klubem. Fanklub Poldi Kladno k této příležitosti připravil navíc i speciální choreo, kterým mistry poctí. 

Ve slavnostním duchu se pak ponese rovněž samotný zápas Kladna proti Českým Budějovicím. Rytíři nastoupí naposledy v dresech, které nosili jejich předchůdci před 60 lety, a i fanoušci v ochozech se dočkají netradičního programu. Zápasové produkce se ujme DJ Aleš Matoušek, Marek Walica bude utkání doplňovat hrou na varhany a role moderátora se spolu s Danem Adamem zhostí Petr Koukal. 

Vychází publikace "Kladno poprvé mistrem"

Své legendy z roku 1959 klub připomene i knižně, v sobotu vychází titul "Kladno poprvé mistrem". Text napsal a průvodcem slavnou sezonou je pan Otakar Černý, s archivními materiály vypomohl Jan Soldán a o stylovou sazbu a koláže z dobového tisku se postaral Jaroslav Zelenka. Editorem publikace je Vít Heral. 

Černobílý padesátistránkový výtisk bude v prodeji na ČEZ stadionu za 59 korun.